Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomoc finansowa od Muszkieterów
78
#Powiadamiacz nieaktywny
18 grudnia 2014r. o 1:29
Tu niby dodrzy ludzie a jak ludzie pracują w BricoMarche to ich gnoją i traktują ich gorzej niż zwierzęta,ci co pracowali w tym sklepie to wiedzą jak tam jest a tak wogle to wiadomo przyjść od czasu do czasu to widać że nowi ludzie. A brak słów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 11:18
Pani Beatko, jestem pod wrażeniem! To przedszkole moich dzieci , bardzo u Pani Marioli było im dobrze. Cieszę się , że wsparliście Państwo "1"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 11:33
Bricomarsche potrafi coś zrobić dla dzieci, a inne hipermarkety nic nie pomagają. Brawo Państwo Szymańscy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 13:28
ło kurde, zagraniczna firma dojąca polaków na miliony, dała marne 3.5 tys zł i pewnie zaplacila jegomosznie i ememowi zeby to rozreklamowali ocieplajac ich wizerunek ! BOLEC.INFO schodzi na psy, ma tu miejsce gorsza propaganda niz za prlu, ciekawi mnie jakie zwiazki z wladza ma rodzina emema i jegomoszny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 14:54
Pracowałam tam co do Szymańskich to prawda zero szanowania pracowników zabierają premie i teraz wiadomo z kąd te 35tyś. A ztą fryzurą to wygląda jak by po tygodniu garnek zdjeła Szyma..ka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 15:11
ja w briko już od 2 lat nie robię zakupów i robił nie będe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 15:54
~klucz-nick napisał(a): ja w briko już od 2 lat nie robię zakupów i robił nie będe. I dobrze a nawet,ludzie nie kupujcie w bricomarche drzwi to iest badziewie chinskie zobaczcie jak onu paskudnie wykonane i ptrzcie przy otwartych drzwiach TRAGEDIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 16:06
~Kasia napisał(a): Pracowałam tam co do Szymańskich to prawda zero szanowania pracowników zabierają premie i teraz wiadomo z kąd te 35tyś. A ztą fryzurą to wygląda jak by po tygodniu garnek zdjeła Szyma..ka
tak jak mowilem , sypneli teraz groszem a emem łyknał z jegomoszną ten wałem i reklamują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza