Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomoc finansowa od Muszkieterów
~El mariachi niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 16:39
Fajnie że dali 3,5 tysiąca tylko szkoda że nie swoje, tylko grupa muszkieterów takie pieniądze przysłała. Szkoda że dla pracowników na premie na święta nie ma, tylko gnoić potrafią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~78 niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 17:50
To jest prawda czepiają się i gonią ludzi to tak zwierząt w zoo nie ganiają jak pracowników w BricoMarche w Bolesławcu. Niech sami się gonią do swojego miasta Wrocławia tam niech ganiają zwierzęta w zoo A zwierzęta są pamiętliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja... niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 18:36
Wiecie co...słów brak...pracuję w Brico od kilku miesięcy,ani razu nie byłam zgnojona czy goniona jak to piszecie-fakt,pracy jest dużo i czasem czasu na wszystko brakuje,ale to już nie są czasy gdy można było pół dniówki gdzieś na paletach przesiedzieć.Druga sprawa-pracownicy-rotacja pracowników duża,ale raczej przez marne zarobki.Co do gnojenia czy opini że nie ma tam dobrych pracownikówq itp-ludzie są różni,ale z jakim nastawieniem podchodzimy do innych tak i sami traktowani jesteśmy.Ja nie byłam nigdy źle potraktowana przez kierownictwo,wepółpracowników czy klientów...
a co do "prezesostwa"-nawet jakmi się zdarzy że na"dywaniku" ląduję to w sumie wychodzę z gabinetu podbudowana,bo mimo uwag potrafią powiedzieć coś tak,że człowiek swoje dobre strony dostrzega...
i cieszę się,że pracuję w firmie ktora robi coś dobrego dla innych-nawet jeśli według coniektorych to tylko pokazówka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~78 niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 20:01
Co ty piszesz jak by było tak dobrze to byli by wczśniejsi pracownicy a teraz człowiek przyjdzie coś się zapytać to nikt nic nie wie albo ja nie z tego działu a co do budowlanki to czarna magia,a jeżeli wchodzisz w tyłek prezesom i i sprzedajesz ich u prezesów to ty dostaniesz premie na podpaski czy na pasztet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~78 niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 20:01
Co ty piszesz jak by było tak dobrze to byli by wczśniejsi pracownicy a teraz człowiek przyjdzie coś się zapytać to nikt nic nie wie albo ja nie z tego działu a co do budowlanki to czarna magia,a jeżeli wchodzisz w tyłek prezesom i i sprzedajesz ich u prezesów to ty dostaniesz premie na podpaski czy na pasztet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 20:57
~~78 napisał(a): Co ty piszesz jak by było tak dobrze to byli by wczśniejsi pracownicy a teraz człowiek przyjdzie coś się zapytać to nikt nic nie wie albo ja nie z tego działu a co do budowlanki to czarna magia,a jeżeli wchodzisz w tyłek prezesom i i sprzedajesz ich u prezesów to ty dostaniesz premie na podpaski czy na pasztet.




No cóż,może pracuję za krótko by poznac ciemną stronę mocy :-)
póki co wiecej widzę plusów niż minusów-za wyjątkiem pensji jest ok,atmosfera fajna,raczej nikt na nikogo nie donosi-przynajmiej tak mi się wydaje-fakt-nowych dużo-sama nowa jestem to może dlatego mi nie przeszkadza ten fakt :-)
Konfidentką nigdy nie byłam i nie będę więc z mojej strony nie jest do dupowłazstwo :-)
Że mogło by być lepiej? a pewnie-jak wszędzie,ale pracowałam w wielu miejscach i do niewielu przychodziłam tak bezstresowo jak tu,wiem,że robię swoje i nikt dziury w całym nie szuka.I nikt z kolegów/kolezanek świni nie podkłada-a to w atmosferze pracy bardzo ważne.

No dobra-mam i drugi powazny minus prócz poborów-grafik zmieniający się jak chorągiewka na wietrze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~na bogato niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 21:20
Ale reklama dla badziewnego sklepu , rozumiem gdyby to było 35000,-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~78 niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 23:19
~na bogato napisał(a): Ale reklama dla badziewnego sklepu , rozumiem gdyby to było 35000,- Dokładnie jak napisałeś chcą sobie reklame zrobić ale druga strona medalu ci ludzie co tam pracowali to wiedzą jak tam jest. Obóz pracy,a co do tych drzwi to naprawde tragedia, ludzie nie dajcie się w butelke nabić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.