Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmiany w Azart-Sat
~majętny Stef niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 17:46
W pakiecie może się opłaca - oferta dla Węglińca

http://promocje.upc.pl/pakiety-z-bonem?intcmp=hub2_reg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
20 grudnia 2014r. o 18:23
emem napisał(a): Dziwne co piszesz.
W Krakowie UPC kupilo Aster i oferta sie polepszyla.
Radze poczekac na konkrety, a to pewnie chwile zajmie - bo po drodze beda musieli troche sprzetu wymienic.
Kraków to Kraków, tam nie mieszkają ludzie tylko skarbonki. Obydwaj wiemy jaka jest mentalność ludzi z grodu Kraka. Oferta UPC na ich stronie jest jeżeli chodzi o internet jest jednakowa dla wszystkich 10 Mb/ 49 zł, 60 Mb/ 60 zł, 120Mb/ 69 zł, 250 Mb/ 90 zł. Jeżeli teraz płacę 39 zł za 16 Mb to jak moja oferta ma się polepszyć? To nie jest dziwne to są fakty.


Zmoderowano 20.12.2014 godz.18:16 - powód: poprawione cytowanie (moderator)


Dopisane 20.12.2014r. o godz. 18:23:

Oferty na telewizję też nie mają jakiejś rewelacyjnej z tego co teraz widziałem.

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
20 grudnia 2014r. o 21:08
Idź do Netii.Za 49,90 (na 2 lata) będziesz miał 50 Mb odlicz od tego 3 m-ce za 1 zeta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~felixx niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 23:48
Rowniez jestem za fuzja Telewizji Luzyce z Telewizja Boleslawiec (Azart). Warto dodac, ze Telewizja Boleslawiec zwiekszy wtedy zasieg, poniewaz Telewizja Luzyce posiada MUX-L cyfrowej telewizji naziemnej, ktory nadaje z Nowej Karczmy. Telewizja Boleslawiec dotrze wtedy do wszystkich Boleslawian. Nie kazdy ma kablowke.

Ogolem uwazam, ze teraz, gdy Telewizja Boleslawiec nie jest juz wlasnoscia kablowki Azart-Sat, powinna znalesc sie w naziemnej telewizji cyfrowej w MUXie-, gdzie nadaja Telewizja Luzyce, 4funTV oraz TVDisco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1076
#roberttre nieaktywny
21 grudnia 2014r. o 4:08
ramaj napisał(a): Idź do Netii.Za 49,90 (na 2 lata) będziesz miał 50 Mb odlicz od tego 3 m-ce za 1 zeta.



6 m-cy za 1zł a to daje średnią 38zł przez dwa lata.czyli będzie alternatywa i to dobra dla UPC. nawet teraz wychodzi lepiej niż w kablówce bo tu jest 50Mb/s

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vfb niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 11:14
Jakie warunki trzeba spełnić by mieć neta z Netii ? Jakieś czynne gniazdko telefoniczne czy coś takiego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
21 grudnia 2014r. o 14:42
bartek23 napisał(a): Kraków to Kraków, tam nie mieszkają ludzie tylko skarbonki. Obydwaj wiemy jaka jest mentalność ludzi z grodu Kraka. Oferta UPC na ich stronie jest jeżeli chodzi o internet jest jednakowa dla wszystkich 10 Mb/ 49 zł, 60 Mb/ 60 zł, 120Mb/ 69 zł, 250 Mb/ 90 zł. Jeżeli teraz płacę 39 zł za 16 Mb to jak moja oferta ma się polepszyć? To nie jest dziwne to są fakty.
Dopisane 20.12.2014r. o godz. 18:23:Oferty na telewizję też
nie mają jakiejś rewelacyjnej z tego co teraz widziałem.

Kraków to Kraków przecież tam jest konkurencja kablówek więc i oferty lepsze. Zastanawiam się dlaczego azart sat na to się zgodził ?? i po co ta cała przebudowa pakietów tv ?? skoro UPC wprowadzi swoją ofertę ??

Zmoderowano 22.12.2014 godz.11:44 - powód: topposting (moderator)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 grudnia 2014r. o 15:15
~vfb napisał(a): Jakie warunki trzeba spełnić by mieć neta z Netii ? Jakieś czynne gniazdko telefoniczne czy coś takiego?

Pewnie wystarczy, że kable są pociągnięte na klatce schodowej.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza