Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmiany w Azart-Sat
~felixx niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 20:46
Ja tez mam pytanie, co do Netii? Netia w Boleslawcu przejela Dialog. A jaka to jest oferta? Netia przejela w Warszawie, Krakowie i Zielonej Gorze dublujaca siec po Aster. Jak wiadomo UPC przejela Aster a UOKiK nakazal UPC odsprzedac dublujaca sie siec. Netia wiec zaoferowala Gigakablowke z predkoscia internetu do 300Mb/s. Jaka maksymalna predkosc internetu jest osiagalna w Boleslawcu? Czy Netia dziala w Boleslawcu tylko na sieci telefonicznej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miś niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 9:21
Mi zaoferowali na linii tel 50mb D i 5 mb Up. Do tego router ( juz nie modem) i chmure, tylko nie pamietam ile tej chmury 5 albo 50. Szkoda tylko ze nie mozna bez telefonu, a własciwie mozna tylko cena ta sama-około 70 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
22 grudnia 2014r. o 12:11
Jak nie wiesz to nie pisz.Mam od 1-go samego neta z Netii (zrezygnowałem z telefonu) i 50 Mb na 2 lata kosztuje mnie 49,90 w tym 3 m-ce za 1 zł.Gdybym poczekał 1 tydzien to miałbym 6 m-cy z a1 zł jak dają teraz.Dostajesz za free ruter Netiaspot.

Zmoderowano 22.12.2014 godz.16:10 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 13:22
No jak nie wiem ! czytaj ze zrozumieniem młotku! Napisałem co mi zaproponowano!

Zmoderowano 22.12.2014 godz.16:10 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
149
#Crossik nieaktywny
22 grudnia 2014r. o 17:15
~miś napisał(a): Mi zaoferowali na linii tel 50mb .....


Jeśli już to zaoferować Ci mogli do 50 mb. Ale nie oczekuj w bolesławcu takiej prędkości, maksymalnie to może być 14-20mb a to i tak będzie dużo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 19:00
Crossik napisał(a):
~miś napisał(a): Mi zaoferowali na linii tel 50mb .....


Jeśli już to zaoferować Ci mogli do 50 mb. Ale nie oczekuj w bolesławcu takiej prędkości, maksymalnie to może być 14-20mb a to i tak będzie dużo.


Dokładnie - ściemniają i tyle - w Bolcu max 20 - o ile nie będzie awarii. Nie inwestują po Dialogu. Żeby taką prędkość osiągnąć - trzeba wymienić urządzenia w centralach - a NETIA tego nie robi ... i tyle - także nie daj nabrać ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1076
#roberttre nieaktywny
22 grudnia 2014r. o 19:35
konsultant na czacie napisał mi że na Jana Pawła max 20 i można sam internet za 50zł 6m-cy za 1zł oferta do jutra, bo ma się coś zmienić ale podejrzewam że to już chwyt marketingowy.

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~konik niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 19:37
No jak to? Ramaj pisze że ma 50 od pierwszego za 49z hakiem? Czyli co? Ściemnia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza