Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ile zarabiają włodarze
~Normalny niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 10:32
Wy tak na serio uwazacie, ze to duzo?
Zadko zgadzam sie z tym, co pisze Majetny S. - ale tym razem ma racje, to tylko 3000E...
W kazdej duzej firmie takie zarobki ma co drugi dobry specjalista (a czasami ma duzo wiecej), nie mowiac juz o kadrze zarzadzajacej, nawet tej niskiego szczebla.

Ci ludzie powinni zarabiac duzo, patrzac na to jak wiele zalezy od ich decyzji i jak duzo pieniedzy wydaja z budzetu (takiego czy innego). Powinni tyle zarabiac, zeby nawet przez glowe im nie przeszlo lapowkarstwo i poddawanie sie wplywom lobbystow, po to zeby uzyli swoich wplywow i znajomosci.

A co do lamentujacych - kure, ludzie, to w zasadzie praktycznie tylko wasza wina, ze macie ile macie (oczywiscie Rzad pomaga w tym, zebyscie nie mieli duzo wiecej, ale jak juz ktos napisal - taki Rzad jest wynikiem demokratycznych wyborow...)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 13:19
Ludzie nie biadolcie tylko złóżcie sobie życzenia świąteczne i noworoczne a te zarobki to się należą czy Wam się podoba czy nie taki mamy ustrój i posłów, którzy ustanawiają prawo i dopóki tego nie zmienimy to taksie będzie działo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 grudnia 2014r. o 14:53
~Normalny napisał(a): Powinni tyle zarabiac, zeby nawet przez glowe im nie przeszlo lapowkarstwo i poddawanie sie wplywom lobbystow, po to zeby uzyli swoich wplywow i znajomosci.

Czyli ile? Konkretnie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chcę wiedzieć niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 15:24
Ile zarabiają radni miasta a ile radni powiatu ? czy jak idą na sesje albo komisje to pracodawca płaci im za to, że są w pracy, a ich nie ma ? Jak jest w spółkach miejskich i starostwie, skąd pochodzą radni ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 15:33
~Normalny napisał(a): Wy tak na serio uwazacie, ze to duzo?
Zadko zgadzam sie z tym, co pisze Majetny S. - ale tym razem ma racje, to tylko 3000E...
W kazdej duzej firmie takie zarobki ma co drugi dobry specjalista (a czasami ma duzo wiecej), nie mowiac juz o kadrze zarzadzajacej, nawet tej niskiego szczebla.

Ci ludzie powinni zarabiac duzo, patrzac na to jak wiele zalezy od ich decyzji i jak duzo pieniedzy wydaja z budzetu (takiego czy innego). Powinni tyle zarabiac, zeby nawet przez glowe im nie przeszlo lapowkarstwo i poddawanie sie wplywom lobbystow, po to zeby uzyli swoich wplywow i znajomosci.

A co do lamentujacych - kure, ludzie, to w zasadzie praktycznie tylko wasza wina, ze
macie ile macie (oczywiscie Rzad pomaga w tym, zebyscie nie mieli duzo wiecej, ale jak juz ktos napisal - taki Rzad jest wynikiem demokratycznych wyborow...)



Tak,maja duza odpowiedzialnosc,podejmuja wazne decyzje-to sie zgadza,ale jak podejma zle decyzje,ich winy sa ewidetne to nie ponosza odpowiedzialnosci,np.finansowej.Tu wystarczy podac sie do dymisji,zrezygnowac i jeszcze dostac odprawe.To nie jest sprawiedliwe i nie sluszne.
Niech ustala oprocz wysokosci swoich wyplat tez wysokosc kar za bledy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chamski chadziar niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 22:11
~Normalny napisał(a): Wy tak na serio uwazacie, ze to duzo?
Zadko zgadzam sie z tym, co pisze Majetny S. - ale tym razem ma racje, to tylko 3000E...
W kazdej duzej firmie takie zarobki ma co drugi dobry specjalista (a czasami ma duzo wiecej), nie mowiac juz o kadrze zarzadzajacej, nawet tej niskiego szczebla.

Ci ludzie powinni zarabiac duzo, patrzac na to jak wiele zalezy od ich decyzji i jak duzo pieniedzy wydaja z budzetu (takiego czy innego). Powinni tyle zarabiac, zeby nawet przez glowe im nie przeszlo lapowkarstwo i poddawanie sie wplywom lobbystow, po to zeby uzyli swoich wplywow i znajomosci.

A co do lamentujacych - kure, ludzie, to w zasadzie praktycznie tylko wasza wina, ze macie ile macie (oczywiscie Rzad pomaga w tym, zebyscie nie mieli duzo wiecej, ale jak juz ktos napisal - taki Rzad jest wynikiem demokratycznych wyborow...)


To ja pie.rdolę taką normalność , szczurze korporacji :) Moja normalność oparta jest o dobro każdej Jednostki . A mówiłem Ci już coś ... szczurze, o pieniądzu fiducjarnym ? To ile jeszcze Dwuimienny powinien dostać na łapę ( jeśli już o łapówkarstwie mówimy :D ) abyś czuł się kontent ? Panowie , czy wiecie czym jest pieniądz , że tak beztrosko sobie go na wzajem wydzieracie ?
Mówisz , że moja wina szczurze , a powiedz mi , kto Ci płaci za takie gadanie ?

Obraziłem Cię , podejmiesz dyskusję ? . Na forum i w realu składam swą skromną osobę do dyspozycji. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jennifer niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 23:57
skorn napisał(a):
~Normalny napisał(a): Powinni tyle zarabiac, zeby nawet przez glowe im nie przeszlo lapowkarstwo i poddawanie sie wplywom lobbystow, po to zeby uzyli swoich wplywow i znajomosci.

Czyli ile? Konkretnie.


To zaproponuj ile.
Bo dla mnie to 7 tys. maksimum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
24 grudnia 2014r. o 13:30
Srednia krajowa dac nieroba! A jak nie pasuje to wypier..... . zwyklemu Polakowi brakuje na chleb i leki a takie barany tyle dostaja. Jak chca dzialac niech dzialaja w formie wolantariatu. Zlodzieje!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.