Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Spacerek z Orkiestrą"
~ niezalogowany
4 stycznia 2015r. o 12:56
Aleś POjechał majentny.Piekło czeka. ;) No chyba że jak generał Jaruzelski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2015r. o 12:40
jak można ufać gościowi w czerwonych portkach.wiem że w tv jest cisza o wałkach ,ktore ze swoją wybranką kręci w złotym melonie ,o przegranej sprawie w sądzie ,gdzie nie potrafi wykazać gdzie się podziały 4 miliony zl.jeszcze go władza ochrania PO.jak można ufać takiemu człowiekowi,resortowy harcerz.dziwi mnie ta cisza w mediach o tej całej rodzinno-wośpowej niejasnej sytuacji.wreszcie to całe niby darmowe imprezy wośpowe w kraju.....jakie darmowe,kto w to wierzy?Wielgus udowodnił przed sądem że ta cała impreza przekracza grubo ponad zebraną kasę.te mianowanie się przez siebie samą prezesem wybranki św.jurasa .wszystko zaczęło mi śmierdzięc od czasu zapraszania politycznych popleczników jedynej słusznej partii na tak zwanym woodstocku i mielenia mózgów młodzieży.całe szczęście co raz więcej miast się z tego "grania"styczniowego wycofuje.już sama wypowiedż muzyka Tomasza Lipińskiego na temat tego niby nie płacenia za występy artystów ,mówi o tym jak to wszystko jest pokręcone i po prostu zrezygnował w nakręcaniu tego mitu dobroczynnośći.nie krytykuję tu ludzi co chodzą z puszką,bo oni są chyba najbardziej uczciwymi ludzmi w tym bagienku,o którym tak się skrzętnie milczy w mediach.uczciwość ludziska ....zamiast siema to raczej ściema.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2015r. o 19:13
Płaczesz nad 4 milionami, a nie widzisz co zostało kupione za 40 milionów :>

On cały rok pracuje żeby wszystko podopinać do końca. To nie tylko zakup sprzętu, ale szkolenia, wydawnictwa dla szkół, itp.

~ napisał(a): Czyli najlepiej posiedzę w domu i nie zrzucę się na to - gościu.


Siedź w domu i (...), bo tylko na tyle Cię stać, ale uwierz mi, że jak będziesz miał chore dziecko (czego Ci nie życzę), to bardzo chętnie skorzystasz z urządzeń z serduszkiem ;-)

Zmoderowano 05.01.2015 godz.19:27 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2015r. o 19:21
I powyższy post wszystko tłumaczy, sekta owsiaka może ukraść nastepne pare milionów, ale przecież ile daje... nie dasz na dzieci toś h.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
5 stycznia 2015r. o 19:55
Często pisze się tutaj, w artykułach i na forum ,że wyjazd do skaczącego z krzyża i budynku kosztuje tysiące złotych, a tylko straż karetka i policja podjeżdża na kilka godzin i się przygląda czy klient skoczy lub nie i rozwija się dużą poduchę.

Ile kosztuje całodzienne zaangażowanie w WOŚP straży pożarnej, policji, wojska i służby zdrowia? Ile kosztują petardy, światło, miejskie lokale, artyści?
Czy lokalni politykierzy piszą sobie w dokumentach ten dzień jako pracujący czy wolny?
Ile uzbiera taki WOŚP a ile się wyda po cichu na organizację?

http://muzyka.onet.pl/alternatywa/tomasz-lipinski-wersja-owsiaka-bardzo-mija-sie-z-prawda/4szqp

proponuję poczytać forum pod tym linkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2015r. o 22:59
~Serce napisał(a):
~ napisał(a): (...)

Ale jesteś dobrze zorientowany i wszystko wiesz. Może oswiec wszystkich i napisz konkretnie co w tym jest złego. bo fundacji różnych jest mnóstwo ale tobie tylko Owsiaka przeszkadza. Idź do kościoła i pomodl się o zdrowie. To ci napewno pomoże. Aha i będąc w szpitalu bądź łaskaw niekorzystc ze sprzętu który dostał od WOŚP. Zmoderowano 04.01.2015 godz.12:13 - powód: usunięcie cytowanego posta (moderator)

Zastanawia mnie, dlaczego usunęliście mój wpis? Nie było kłamstwa, podparte linkiem. Też wam nie pasuje, by źle mówić o panu Owsiaku?

Zmoderowano 05.01.2015 godz.23:06 - powód: poprawione nazwisko (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2015r. o 23:08
~ napisał(a): Płaczesz nad 4 milionami, a nie widzisz co zostało kupione za 40 milionów :>

On cały rok pracuje żeby wszystko podopinać do końca. To nie tylko zakup sprzętu, ale szkolenia, wydawnictwa dla szkół, itp.

~ napisał(a): Czyli najlepiej posiedzę w domu i nie zrzucę się na to - gościu.


Siedź w domu i (...), bo tylko na tyle Cię stać, ale uwierz mi, że jak będziesz miał chore dziecko (czego Ci nie życzę), to bardzo chętnie skorzystasz z urządzeń z serduszkiem ;-) Zmoderowano 05.01.2015 godz.19:27 - powód: złośliwości (moderator)

Owsiak to jest jednak kawał biznesmena...
http://www.kontrowersje.net/co_jerzy_owsiak_i_lidia_nied_wiedzka_owsiak_sami_sobie_podpisuj_i_wyp_acaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 1:25
A propos urządzeń z serduszkiem - słyszałam od osoby , która pracuje w szpitalu, że jak przywieźli im jeden sprzęt od orkiestry to kazali kilka innych, które już tam były okleić serduszkami, albo go nie dostaną. Ale głośno nie wolno o tym mówić. Nie wiem ile w tym prawdy, ale nie zastanawialiście się, że na niektórych oddziałach wszystko jest tymi serduszkami oklejone? Więc gdyby nie Orkiestra to szpitale by nie miały nic? Chyba nikt w to nie wierzy. Cała ta akcja to zwykła propaganda, żeby kilku osobom żyło się lepiej, a zapłacicie za to podwójnie, raz do puszki, a drugi raz z podatków za tą całą akcję, która kosztuje budżet o wiele więcej niż te 50 milionów. Nie piszcie więc, że dzięki nim korzystamy ze sprzętu, bo dzięki nim tego sprzętu jest mniej niż by było bez orkiestry. Czy to tak trudno Wam dobroczyńcom zrozumieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza