Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolędowali w Bazylice
1
emem
6 stycznia 2015r. o 8:24
Konczac ten watek dyskusji (temat dotyczy koncert koled!!!):
Z dziennikarstwem jest tak, ze dobry dziennikarz opisuje to co widzi, a nie to co chca organizatorzy, zeby bylo opisane - i tak wlasnie zrobil Kazimierz relacjonujac polityczna debate z J. Pospieszalskim poltora roku temu: przedstawil fakty, nawet jesli sie one nie spodobaly ludziom, ktorzy dzisiaj wystepuja anonimowo. I tak bedzie tez postepowala Redakcja Bolec.Info w przypadku innych wydarzen, szczegolnie politycznych, organizowanych przez wszystkie opcje.

Przypominam, ze temat dotyczy koncertu koled. Komentarze nie zwiazane z tematem dyskusji beda przenoszone w inne miejsce BolecForum.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 stycznia 2015r. o 9:06
E napisał(a):
falco napisał(a): to co byś powiedziała po koncercie np. Dody :D

Ups...nie mój klimat :D


jasne :) raczej ''bak strit bojs''
jak młodsi byli... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 9:39
Moim zdaniem należy koniecznie dowiedzieć się ile Urząd Miasta zapłacił za ten koncert. To były pieniądze podatników z Bolesławca, które poszły do kieszeni Pospieszalskich. Można domyślać się, ze cały koszt tego koncertu to kilkanaście, ba kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jaki był udział miasta? Jednym ze sponsorów był Sławomir Grzesiak, prezes Ekoceramiki, ale równocześnie szef rady nadzorczej wodociągów, czy to są jakieś powiązania? Nie wiadomo, ale warto to sprawdzić.

Czy sponsorem był Jan Cołokidzi czy Ziemia Bolesławiecka? Też należy to sprawdzić.

Moi drodzy, gdyby te pieniądze przekazano np.: Szkole Muzycznej czy Młodzieżowemu Domowi Kultury to ich koncert byłby piękniejszy i wykonane przez bolesławieckie dzieci młodzież i nie byłoby żadnych dyskusji na ten temat. A koncert były jeszcze piękniejszy. Jak na dłoni widać, że w tym przypadku mogło chodzić, o finansowanie znanej osoby, której jakoś trzeba się odwdzięczyć?

Mam nadzieję, że finansowanie tej imprezy, wcześniej reklamowanej we wszystkich mediach, myślę, że też nie za darmo uda się wyjaśnić. Można tylko liczyć na Bolec.Info bo inni nie bardzo będą chcieli to zrobić?

Może jeszcze TVN się włączy w tą akcję wyjaśnienia finansowania tej imprezy?





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 stycznia 2015r. o 10:09
Byłem. Koncert artystycznie i klimatycznie na wysokim poziomie. Duży wpływ na klimat miała akustyka miejsca, oraz istota kolędowania :)

Podobne wrażenia niosą koncerty "wratislavia cantans"! Znakomita inicjatywa.

Kto nie był niech żałuje, i się lepiej nie wypowiada.


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 stycznia 2015r. o 15:56
emem napisał(a): Z dziennikarstwem jest tak, ze dobry dziennikarz opisuje to co widzi, a nie to co chca organizatorzy, zeby bylo opisane

Z dobrym dziennikarstwem jest tak, że jak wystepuje jakiś konflikt, to obie jego strony mogą się do niego odnieść. Tymczasem mamy tu tylko "prawdę" twojego ojca i nie wiemy, co się tak naprawdę stało.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
6 stycznia 2015r. o 16:02
Skorn, jaki konflikt znowu wymyslasz? Po co? Doczekamy sie wreszcie opinii o koncercie?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 stycznia 2015r. o 16:04
To nie ja wymyśliłem tylko twój ojciec, pisząc o incydencie. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
6 stycznia 2015r. o 16:13
skorn napisał(a): To nie ja wymyśliłem tylko twój ojciec, pisząc o incydencie. : )


Nie, w tekscie nie ma zdania o zadnym konflikcie. Jest tylko opis tego co dziennikarz Bolec.Info zobaczyl i uslyszal.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza