Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziękuję Magdaleno!
211
skorn
7 stycznia 2015r. o 23:39
~Olo napisał(a): Po prostu jako niebolesławianka nie była umoczona w te lokalne układziki.


Jeden z nielicznych wyjątków, poza Łętowskim.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 6:39
~majętny Stef napisał(a): .................


Piszesz aby pisać blabalab.......lla,bbbblllaa.Wynika ,ze wcale nie oglądałes ani nie słuchałes tej Pani.Ja osobiscie mam odruch wymiotny jak ogladam tą lokalnaTV,tyle tam nagromadzenia włazi dup....stwa.
Ta Pani była jedynym wyjątkiem -potrafiła zachowac 100% niezależności i obiektywizmu.
Ciekawe dlaczego odchodzi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 7:07
Propagandowa, niepropagandowa jakie to ma znaczenie, kiedy funkcjonuje dzięki naszym pieniądzom, czyli miejskim. Przecież gdyby gmina przestała zlecać programy, to tv zwija się z dnia na dzień. Chyba że się mylę.
A tak o ogóle Panie Kazimierzu to sarkazm, czy źle rozumiem?;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 8:11
a może odejście Tej Pani ma związek z przejęciem Azartu przez jakąś spółkę? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lena niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 9:05
~majętny Stef napisał(a): Po prostu nie wyobrażam sobie obiektywnej dziennikarki w propagandowej telewizji.
Jeżeli w takiej telewizji istnieje taka dziennikarka to telewizja nie jest propagandowa.


Pani Magda i tak była łagodna dla burmistrza. A słodkie niusy innych to po prostu autocenzura. Nikt nic nie musi mówić, dziennikarze robiący codzienne niusy wiedzą co mają robić i jak się przypodobać, bo wiedzą kto płaci. Potwierdza to start dziennikarza w ostatnich wyborach z komitetu burmistrza. A może pani Magda miała już dość wazeliny, bo to nie w jej stylu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 9:14
Z całym szacunkiem, ale ta pani mi nie pasowała do telewizji i nie chodzi mi o wygląd, bo do tego nic nie mam, tylko właśnie o wymowę (jeżeli o mnie tylko chodzi) - lekko denerwującą. Nie raz musiałam przełączać program...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 9:36
pewnie chodzi o wywiad przedwyborczy z mości panującym, na 100%; ,, każdy człowiek powinien mieć swoje zdanie,, a jak je zmienia w zależności od wiaterku to jest nic nie wart, szacunek dla Magdaleny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 9:40
Pani Magdo wielka szkoda bez Pani rozmowy tygodnia to już na pewno będzie inny program. Życzę dużo powodzenia w nowej pracy i niech Pani wraca do Bolesławca.
Pozdrawiam :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza