Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Relich atakuje Chwojnickiego
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2015r. o 21:08
SORKI ALE COŚ MI WARIUJE KOMPIK.. wkleja mi jakieś wcześniej napisane teksty...
zaraz to opanuje ...chyba

przepraszam...ale prąd już mam ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 19:47
~ napisał(a): Stasiu nie przejmuj się ty jesteś niski natomiast Relich jest malutki.

Ten Relich to jest radnym powiatu że się tak wtrąca w sprawy które powinny go gówno obchodzić !! ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oko500 niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 20:27
żal d... sciska ludziska, estem bogem , staś bez nel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 18:07
Ale hipokryzja, burmistrz złożyl wniosek o decyzne wraz z likwidacja szkoły w zwiazku z wnioskami o podwyzkę dla pracowników
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rączka niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 18:47
Relich niedługo nie będzie miał komu ręki podać bo ludzie go znienawidzą ,Gościszów mami latami a do drogi ani myśli się dołożyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 22:00
Relich jest wypalony ,obecnie prowadzi gminę ku stagnacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
12 kwietnia 2015r. o 22:51
Panie Relich ostatnio wysłał Pan ekipę która dręczyła ludzi pytaniami czym sie opala dom, jakie posiada sie kaloryfery i jak jest ocieplony :> szkoda ze byłem w pracy !! bo bym powiedział co mam do powiedzenia w tej sprawie !!
Panowie stwierdzili ze u mnie wszystko ok bo nowy dom lecz można by założyć panele słoneczne :D bo są dopłaty itp....Bardzo proszę nie męczyć mieszkańców swoimi zapędami ekologicznymi a robić swoje dla dobra mieszkańców !! Ja nie zaglądam Panu do kotłowni i domu...

Dzisiaj byłem nad rzeką po drugiej stronie elektrowni , może coś warto zrobić z tym ...burdelem.... bo po stronie elektrowni wszystko jest ładnie !!

Kończ waść i wstydu oszczędź :> !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 22:57
"...Stanisław Chwojnicki zakończył używając formuły "tak mi dopomóż Bóg".

Zostanie świętym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza