Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
23-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków
211
skorn
19 stycznia 2015r. o 0:29
osadzony napisał(a): No widzisz świadomość wystarczy by żyć na poziomie.

Wytłumacz to swoim znajomym ćpunom. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13180
#osadzony nieaktywny
19 stycznia 2015r. o 6:59
https://m.youtube.com/watch?v=SBRs4YBOIOs

Z pozdrowieniem dla wszystkich ćpunów....
Administracjo ponawiam, kwestie zamknięcia tematu i promowania narkotyków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 7:47
osadzony napisał(a):
skorn napisał(a): Wyborca PO mówi o świadomym życiu. Świat się kończy.

Szkoda czasu na ciebie. : )

No widzisz świadomość wystarczy by żyć na poziomie. Chciałbym zobaczyć jak mówisz mi to w twarz. Dalsza konwersacja z ludźmi Twojego pokroju jest bezcelowe. Miłej śmierci.


"Miłej śmierci."
Życzenie komuś śmierci na tym forum to była przecież domena skorna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2347
#nero nieaktywny
19 stycznia 2015r. o 9:26
osadzony napisał(a): Tak tak, w idealny sposób usprawiedliwiasz swoje narkotykowe zapędy :D Dopisane 18.01.2015r. o godz. 22:34:Tak tak, w idealny sposób usprawiedliwiasz swoje narkotykowe zapędy :D


Panie mądraliński nie mam zapędów do narkotyków,więc twoja opinia jest błędna.Ciekaw jestem jak byś był chory np na swardnienie rozsiane i miał byś co miesiąc aplikować do swojego organizmu leki wartości 6 tyś zł,które i tak powalają do takiego stanu ,że leki te staja się bezużyteczne.Nie twierdze,że marihuana wyleczy z takiej choroby,ale na pewno jest o wiele skuteczniejsza co wiele osób po nią sięga i nie są to narkomani są to po prostu chorzy ludzie ,którzy szukają ukojenia na ból w swoim organiźmie .Do tego jest udowodnione ,że ta używka działa leczniczo na ponad 200 chorób i tak jest po mimo tego ,że wiele osób tego nie akceptuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13180
#osadzony nieaktywny
19 stycznia 2015r. o 9:41
~ napisał(a):
osadzony napisał(a):
skorn napisał(a): Wyborca PO mówi o świadomym życiu. Świat się kończy.

Szkoda czasu na ciebie. : )

No widzisz świadomość wystarczy by żyć na poziomie. Chciałbym zobaczyć jak mówisz mi to w twarz. Dalsza konwersacja z ludźmi Twojego pokroju jest bezcelowe. Miłej śmierci.


"Miłej śmierci."
Życzenie komuś śmierci na tym forum to była przecież domena skorna.
ja nie życzę tylko stwierdzam nie uniknione.


Dopisane 19.01.2015r. o godz. 09:41:

nero napisał(a):
osadzony napisał(a): Tak tak, w idealny sposób usprawiedliwiasz swoje narkotykowe zapędy :D Dopisane 18.01.2015r. o godz. 22:34:Tak tak, w idealny sposób usprawiedliwiasz swoje narkotykowe zapędy :D


Panie mądraliński nie mam zapędów do narkotyków,więc twoja opinia jest błędna.Ciekaw jestem jak byś był chory np na swardnienie rozsiane i miał byś co miesiąc aplikować do swojego organizmu leki wartości 6 tyś zł,które i tak powalają do takiego stanu ,że leki te staja się bezużyteczne.Nie twierdze,że marihuana wyleczy z takiej choroby,ale na pewno jest o wiele skuteczniejsza co wiele osób po nią sięga i nie są to narkomani są to po prostu chorzy ludzie ,którzy szukają ukojenia na ból w swoim organiźmie .Do tego jest udowodnione ,że ta używka działa leczniczo na ponad 200 chorób i tak jest po mimo tego ,że wiele osób tego nie akceptuje.

Stosowanie do celów leczniczych a dla zabawy to coś innego nie sądzisz? Czy ja twierdzę że morfina jest zła? Nie jeżeli jest wykorzystywana zgodnie z tym do czego powinna służyć. Bronił byś człowieka który zażywa ją w innym celu niż usmierzenie bólu? A za choroby które mają ludzie nie wiń rządu bo oni nie są odpowiedzialni za przypadki losowe bo tak można nazwać choroby genetyczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 stycznia 2015r. o 16:03
Według takiej logiki ktoś, kto od czasu do czasu pije piwo, jest alkoholikiem.

Przestań wyzywać ludzi od ćpunów, bo sam sie wcześniej chwaliłeś, że twoja znajoma ma problem z narkotykami. Ćpunem jest ten, co się od narkotyków uzależnił, a nie ten, co korzysta, kiedy chce. Gratuluję znajomych.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13180
#osadzony nieaktywny
19 stycznia 2015r. o 16:52
Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Dilowanie i używanie środków odurzających jest zabronione i tyle. Dlaczego masz mieć prawo przestrzegać prawa tylko w taki sposób by było Ci to na rękę. Szanowna administracjo czy skończymy z promowaniem narkotyków i zachęcaniem do łamania prawa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 stycznia 2015r. o 23:46
Prawo stanowią ludzie, więc nie jest nieomylne. Zdrowy rozsądek ponad prawem.

Przykład: Ostatnio trybunał konstytucyjny uznał, że dla uciechy żydów i islamistów można torturować zwierzęta. Mam gdzieś takie prawo.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza