Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowogrodziec w sądzie
~Papuga niezalogowany
18 marca 2015r. o 20:34
A ja wiem, że parę osób niezdrowo się ekscytuje każdym moim wpisem. Tylko dlaczego są to same ptasie móżdżki ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
18 marca 2015r. o 20:49
~ napisał(a):
Przecież komentarz dotyczy innego tematu niż ten, który jest poruszony w artykule.

Temat dotyczył podatków w strefie. Komentarz dotyczył podatków w strefie. To rzeczywiście dwa rożne tematy.
Ktoś napisał: Po drugie inny nick nie utrudnia skojarzenia z nazwiskiem, bo nawet zacofany moher to ogarnął.

Ja nie mam "ogarniać" (cokolwiek ten cudaczny twór językowy oznacza) - ja mam mieć zaufanie do dziennikarza.
Ktoś napisał:
Poza tym czy dziennikarz nie może mieć swojego zdania?

~ napisał(a): Są takie formy dziennikarskie, jak np. felieton, który z natury rzeczy nie jest obiektywny, bo wyraża prywatne zdanie piszącego

Owszem, są. Ale to coś powyżej miało być informacją dziennikarską, a nie felietonem. Nie ma więc miejsca tutaj na emocje dziennikarza ani jego poglądy.
Ktoś napisał: Poza tym jak polityk robi głupie rzeczy, to dlaczego by nie miał taki dziennikarz nazwać rzeczy po imieniu?

jegomosc napisał(a): A burmistrz jest urzędnikiem i nie powinien robić polityki w "gazetce" wydawanej za publiczne pieniądze.

A w Ameryce biją Murzynów. To Pan zabiera głos (inaczej się podpisując) pod swoim własnym materiałem i o Pana postępowanie mam pretensje. Ani słowa nie było o Murzynie.
Poza tym, co ma robić polityk, jeśli nie politykę?
Ktoś napisał:
Proszę redaktorów, żeby słowami papugi się nie przejmowali i swoje zdanie mieli a także je wyrażali :)

A ja po raz kolejny proszę, by zafundować sobie choć jeden semestr studiów dziennikarskich, by w końcu zrozumieć, na czym dziennikarstwo polega.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2015r. o 20:59
~Papuga napisał(a): A ja wiem, że parę osób niezdrowo się ekscytuje każdym moim wpisem. Tylko dlaczego są to same ptasie móżdżki ??

Bo cię rozszyfrowały bezmózgu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2015r. o 21:03
~Papuga napisał(a): A ja wiem, że parę osób niezdrowo się ekscytuje każdym moim wpisem. Tylko dlaczego są to same ptasie móżdżki ??


Papugo nie przesadzaj nie chodzi o ciebie wystarczy troche sie zainteresowac sprawami gminnymi aby powziaść informacje ze twoj pryncypal prawde powie jak sie pomyli dotyczy to tez jego urzednikow

Jest jeszcze burmistrzem bo nikomu nie chce sie angazowac w tym grajdole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2015r. o 22:06
panie burmistrzu, nie chciał by pan słyszeć co ludzie w Gierałtowie mówią o panu w związku ze sposobem prowadzenia inwestycji pod tytułem "Kanalizacja". Mają dużo racji. Z jakiegoś powodu ktoś "garściami wyrzuca forsę w błoto". A ten facet z brodą z Hydrotechu jest po prostu ... Nie chcę się wyrażać ale nie przynosi chluby firmie a zwłaszcza przy tak kosztownej inwestycji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chora gmina niezalogowany
19 marca 2015r. o 15:17
Relich kilka lat temu wyłożył milion zł z gminnych pieniędzy na remont powiatowej drogi w Gierałtowie ,wczoraj tamtędy jechałem i aż się serce kraje jak taki piękny asfalt jest frezowany .Mam pytanie czy za taką niegospodarność nie powinien odpowiadać ?? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Q niezalogowany
19 marca 2015r. o 19:11
Czopki i przydupasy jeszcze dadzą mu medal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 22:30
Czy to prawda że burmistrz Relich podał do prokuratury najlepszą Radną Panią Kasię za rzekome psucie wizerunku gminy. ?? ?? ?? ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza