Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wystawa Czesława Matyjewicza w BOK-MCC
~Fanka niezalogowany
6 marca 2015r. o 15:26
Rewelacyjny pomysł i super artystyczny przekaz ! GRATULACJE !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hahaha niezalogowany
6 marca 2015r. o 18:55
Raczej dwieście twarzy Urszuli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FOTO KRYTYK niezalogowany
6 marca 2015r. o 19:02
ja bym tego pana artystą nie nazwał.......... artysta nie kopiuje swojej formy 15 razy inaczej, i te metody prób i błędów pokazuje , że niby się coś spodoba , artysta ma wiele projektów i robi i pokazuje ten najlepszy .... a nie takie badziewie jak na zdjęciu ,ta sama morda przerobiona kilka razy , dla mnie wielki badziew , gdyby był2-3 i inne projekty to OK, ale tu to jest porażka ,tak , jakbym fotografował wiadukt z 300 stron i wystawę zrobił 1 rzeczy z 300 perspektyw , porażka na miejscu.//// brak mi słów
(...)

Zmoderowano 06.03.2015 godz.21:53 - powód: pomówienia (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2015r. o 14:49
Widziałeś kiedyś mośku prace Matyjewicza?
Więc obejrzyj a potem się wypowiadaj czy jest artystą czy nie...

Zmoderowano 07.03.2015 godz.21:28 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
7 marca 2015r. o 19:55
Cudne. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2015r. o 3:20
Jeden lubi pomarańcze, drugi jak mu śmierdzą nogi.

Zofka...... Staram się pojąć Twoje widzenie siwata. Wyjątkowe je masz. Wiesz czemu. Bo wzorocowo wyjalowione. To jak z jalową ziemią. Plony z niej mizerne. Chocby nie wiem jak sie starał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fanka niezalogowany
8 marca 2015r. o 14:27
Do wpisu powyżej !

Nie staraj się pojąć prac artystów i ludzi rozumiejących sztukę bo jak piszesz to TY jesteś wzorcowo WYJAŁOWIONY i napisałeś o sobie prawdę właśnie.

Na jałowej ziemi żyjesz , plony zbierasz mizerne i nie wiem jak byś się starał nigdy nie osiągniesz twórczego sukcesu !
Dlatego z taką arogancją rzucasz się na PLONY WIELKICH LUDZI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
8 marca 2015r. o 16:11
Poczekajcie do wystawy. Tu widać tylko kilka masek. To prawda, że pokazanie dwustu prac na ten sam temat i wykonanych w podobny sposób, to dla artysty duże ryzyko, bo może być posądzony o pójście na łatwiznę. Myślę, że tego nie zrobi i wybierze to, co oglądających zachwyci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.