Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Samorządowe SPA rusza lada chwila
~cena niezalogowany
11 marca 2015r. o 7:18
A mnie interesuje cena. Co z tego że tu i tam otwierane sa jakieś punkty jak nie ma się na "bilet"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2015r. o 7:36
A mnie interesuje kto będzie miał za darmochę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek Mostowiak niezalogowany
11 marca 2015r. o 8:13
Strata piniondzuf! Nie podoba mi sie ten pomysł. Jestem na nie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
11 marca 2015r. o 8:32
A ja się cieszę z groty solnej mam dziecko z astmą.Nie bardzo rozumiem Wasze podejście do sprawy.Gdy wprowadzałam się do Bolesławca 13 lat temu wyglądało tu jak w Legnicy.Teraz jest tu ładnie,ciężko Wam" dogodzić" ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miejscowy niezalogowany
11 marca 2015r. o 9:24
OJEJ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2015r. o 10:22
~Tommy napisał(a): I stołek dla kolesia radnego z komitetu wystrugany i sam dyrektor niezwiązany z jedynie słusznym komitetem mu się nie postawi. Jak wam w dziubku wyborcy :)?




Jak to w Bolesławcu bywa. A Ty uczciwy człowieku idź się zapisz do UP jako bezrobotny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ignacy niezalogowany
11 marca 2015r. o 13:34
Czy to jest portal internetowy czy album rodzinny Pana Redaktora?
Zero profesjonalizmu. Proszę mi powiedzieć o czym mówi zdjęcie nr 13 ? Jeszcze kilka w typie: strzelam a potem się zobaczy które załączę do korspondencji. Potem: nie chce mi się recenzować mojej pracy- załączam wszystkie jak leci. WYCHODZI CHŁAM a nie reportaż.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pietrek1 niezalogowany
11 marca 2015r. o 16:19
~bolecnauta napisał(a): A dlaczego, do k...y nedzy, skoro dokonano już odbioru technicznego, basen otwarty zostanie dopiero w majowy weekend?

Np dlatego, że zostało jeszcze kupę roboty w sensie wyposażenia obiektu, geniuszu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.