Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy komendant Straży Miejskiej
~ niezalogowany
12 marca 2015r. o 9:42
Nie, nie wkurza mnie to i wątpię w to abyś wiedział więcej ode mnie ale zależy co masz na myśli...poziomem wykształcenia pewnie nie możesz do mnie startować ale nie o wykształceniu prawdopodobnie mowa. Ja nie przesiaduję na forum i nie udzielam się...jeśli w ciągu roku zamieszczę 10 wpisów to będzie to mój rekord...pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2015r. o 10:26
Z urody to nawet pasuje na tą funkcję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
12 marca 2015r. o 10:47
~ napisał(a): Nie, nie wkurza mnie to i wątpię w to abyś wiedział więcej ode mnie ale zależy co masz na myśli...poziomem wykształcenia pewnie nie możesz do mnie startować ale nie o wykształceniu prawdopodobnie mowa. Ja nie przesiaduję na forum i nie udzielam się...jeśli w ciągu roku zamieszczę 10 wpisów to będzie to mój rekord...pozdrawiam ;)
a co ty myślisz że studia to wybrańcy mają?nie rozśmieszaj mnie,dzisiaj to ćwierć inteligent mature zdaje,poziomem wykształcenia nie możesz do mnie startować?ale się uśmiałem :D tylko mi nie pisz rze błendy robie :P przyjmij moje wyrazy współczucia dla twojego poziomu wykształcenia,post dnia dobre. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2015r. o 10:49
Komendant czy Komendantka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
12 marca 2015r. o 12:05
~ napisał(a): Komendant czy Komendantka?


a co to zmieni...dalej będzie jak było,czyli miasto będzie ładować kasę na straż,która w mieście nie jest do niczego potrzebna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jozo niezalogowany
12 marca 2015r. o 12:25
Tatai Mama pana Zająca pracowali w budownictwie to Mu pozostało w genach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2015r. o 13:42
Rabbit cały czas ucieka... Zmiana prezydenta za 3 lata może być dla niego bolesne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2015r. o 13:50
To ta pani która nie miała ochoty rozmawiać z mediami o sprawie tego malucha pod Galerią?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.