Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wykłady naukowca z Politechniki Wrocławskiej
~kierowca niezalogowany
14 marca 2015r. o 0:37
Ale parking dla uczniów zamknęli po polsku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
14 marca 2015r. o 11:07
Gdyby wykład był po polsku to może uczniowie coś by z niego zapamiętali a tak to szkoła się popisała wykładem znanego człowieka w obcym języku ale bez żadnej korzyści dla uczniów :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
14 marca 2015r. o 12:42
lia napisał(a): Gdyby wykład był po polsku to może uczniowie coś by z niego zapamiętali a tak to szkoła się popisała wykładem znanego człowieka w obcym języku ale bez żadnej korzyści dla uczniów :P


Trzeba się było uczyć języków ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
14 marca 2015r. o 12:55
VECTOR napisał(a):
lia napisał(a): Gdyby wykład był po polsku to może uczniowie coś by z niego zapamiętali a tak to szkoła się popisała wykładem znanego człowieka w obcym języku ale bez żadnej korzyści dla uczniów :P


Trzeba się było uczyć języków ;)
Uczyłam się dwóch i co mi z tego jak się nimi nie posługuję, zresztą to nie mowa o mnie tylko o uczniach owej szkoły którzy pewnie z wykładu i tak nie wiele zrozumieli :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
14 marca 2015r. o 13:03
lia napisał(a):
VECTOR napisał(a):
lia napisał(a): Gdyby wykład był po polsku to może uczniowie coś by z niego zapamiętali a tak to szkoła się popisała wykładem znanego człowieka w obcym języku ale bez żadnej korzyści dla uczniów :P


Trzeba się było uczyć języków ;)
Uczyłam się dwóch i co mi z tego jak się nimi nie posługuję, zresztą to nie mowa o mnie tylko o uczniach owej szkoły którzy pewnie z wykładu i tak nie wiele zrozumieli :)


Ale czy chodzi o to czy zrozumieli ;) ? Ważne że byli a czy wiedzieli po co tam są to inna sprawa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
14 marca 2015r. o 13:07
Mój błąd, myślałam, że mieli coś z tego zrozumieć :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
14 marca 2015r. o 13:40
lia napisał(a): Mój błąd, myślałam, że mieli coś z tego zrozumieć :D


A może zrozumieli ;) a język obcy to nie jest dla nich problem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
14 marca 2015r. o 13:42
VECTOR napisał(a):
lia napisał(a): Mój błąd, myślałam, że mieli coś z tego zrozumieć :D


A może zrozumieli ;) a język obcy to nie jest dla nich problem :D
Wierzysz w to co piszesz? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.