Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławieckie Nochale obudźcie się!
2884
ela
13 marca 2015r. o 20:17
Pan Mirek był również instruktorem w Domu Kultury ZG Konrad. Jeżeli mnie pamięć nie myli, malował też obrazy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
13 marca 2015r. o 21:16
To kolejny przykład na to, że dyrekcja BOK do wymiany. Skoro BOK zatrudnia "gwiazdę" od ceramiki to dla Pana Mirka, kasa musi się znaleźć. Bo jeżeli nie, to całe to towarzystwo wzajemnej adoracji trzeba w ch.... wymienić.
A tak na marginesie, to dyrekcja doskonale wie czym Mirek rzeźbiarz się zajmuje... aż się nie chce wierzyć. Jest kilka przymiotników dosadnie opisujących całość, ale niestety moderator musiałby to wyciąć;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jk niezalogowany
14 marca 2015r. o 10:27
Pana sąsiadowi BOK wystawę zrobił, czego i Panu serdecznie życzę;) bo jest się czym pochwalić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M.Czeladka niezalogowany
14 marca 2015r. o 13:35
Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa pod moim adresem. Nie gonię za sławą czy rozgłosem. Robię to co lubię i czy komuś się to podoba , czy nie, dalej będę kontynuował swoją pasję. Nie mam żalu do nikogo i nie mam zamiaru na siłę gdziekolwiek się wpychać. Jest jak jest. Bok mnie swojego czasu wykopał z pracy,ZUS teraz zabrał mi rentę , ale nikt mi nie odbierze satysfakcji z tego co robię. Są ludzie którzy to doceniają i kiedy widzę ich roześmiane twarze zwłaszcza u dzieci , wynagradza mi to moją pracę.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2015r. o 15:36
Mirek, tak trzymaj!!! nie daj się urzędasom, oni tylko potrafią niszczyć, A takich ludzi jak ty, powinno się wspierać bo tacy promują swój region!!!! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
14 marca 2015r. o 15:43
~M.Czeladka napisał(a): Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa pod moim adresem. Nie gonię za sławą czy rozgłosem. Robię to co lubię i czy komuś się to podoba , czy nie, dalej będę kontynuował swoją pasję. Nie mam żalu do nikogo i nie mam zamiaru na siłę gdziekolwiek się wpychać. Jest jak jest. Bok mnie swojego czasu wykopał z pracy,ZUS teraz zabrał mi rentę , ale nikt mi nie odbierze satysfakcji z tego co robię. Są ludzie którzy to doceniają i kiedy widzę ich roześmiane twarze zwłaszcza u dzieci , wynagradza mi to moją pracę.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim.


Gratuluję i podziwiam wolności umysłu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan Krauze!! niezalogowany
14 marca 2015r. o 16:29
Bardzo się cieszę że ktoś pisze o moim koledze Mirku!!! Niestety, urzędnicy nigdy nie docenią takich ludzi!!! wręcz przeciwnie, jeszcze niszczą !!! mimo iż to właśnie tacy ludzie jak Mirek promują swoje regiony!!! Mirek, tak trzymaj i nie zwracaj uwagi na urzędasów , oni nic ci nie dają, wręcz przeciwnie!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
14 marca 2015r. o 17:01
Na szczęście Bolesławiec to nie tylko garnki z ceramiki, są też nochale;) i kinole z instytucji, które kulturę powinni hołubić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.