Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zwiastun "Kuchennych rewolucji" z Bolesławca
~Mariusz niezalogowany
18 marca 2015r. o 20:18
jestem z Legnicy, z ciekawości będąc w niedzielę 15 marca br. w Bolesławcu postanowiliśmy z żoną odwiedzić ww restaurację w celu spróbowania rewolucyjnych przysmaków, zamówiliśmy gulasz i zrazy (mini zrazy)z kluskami i kapustą, w smaku wymienione potrawy były nawe, nawet , 10 minut przed podaniem gulaszu, kelner - barman przyniósł mi ciepłe - przypalone grzanki, które aby mi nie wystygły zjadłem, bywam czesto w restauracjach i zawsze grzanki są podawane razem z daniem lub bezpośredni po podaniu,nie zdążyliśmy jeszcze dojechać do domu , ja doznałem boleści żołądka , natomiast moja żona z ledwością zdążyła do toalety, w której doznała prawdziwych rewolucji żołądkowych, drodzy własciciele, zamiast siedzieć przy stoliku i czytać gazety weźcie się za kontrolę jakości produktów, przeszkolenie nowoprzyjetej kelnerki ( która twierdziła, że jest pierwszy dzień w pracy), i na zadawane pytania nie była w stanie odpowiedzieć bez konsultacji z innymi pracownikami (kelnerem - kucharzem, na szczęście po zaaplikowaniu żonie lekarst rewolucje ustapiły, mocno zastanawiałem się czy nie powiadomić sanepidu , chcecie zarabiac, mieć klientów, dbajcie o nich, a nie narażacie ich na przykrości, niestety była to nasza pierwsza i zarazem ostatnia wizyta w panstwa restauracji - nie polecamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2015r. o 20:22
~Mariusz napisał(a): jestem z Legnicy, z ciekawości będąc w niedzielę 14 marca br. w Bolesławcu postanowiliśmy z żoną odwiedzić ww restaurację w celu spróbowania rewolucyjnych przysmaków, zamówiliśmy gulasz i zrazy (mini zrazy)z kluskami i kapustą, w smaku wymienione potrawy były nawe, nawet , 10 minut przed podaniem gulaszu, kelner - barman przyniósł mi ciepłe - przypalone grzanki, które aby mi nie wystygły zjadłem, bywam czesto w restauracjach i zawsze grzanki są podawane razem z daniem lub bezpośredni po podaniu,nie zdążyliśmy jeszcze dojechać do domu , ja doznałem boleści żołądka , natomiast moja żona z ledwością zdążyła do toalety, w której doznała prawdziwych rewolucji żołądkowych, drodzy własciciele, zamiast siedzieć przy stoliku i czytać gazety weźcie się za kontrolę jakości produktów, przeszkolenie nowoprzyjetej kelnerki ( która twierdziła, że jest pierwszy dzień w pracy), i na zadawane pytania nie była w stanie odpowiedzieć bez konsultacji z innymi pracownikami (kelnerem - kucharzem, na szczęście po zaaplikowaniu żonie lekarst rewolucje ustapiły, mocno zastanawiałem się czy nie powiadomić sanepidu , chcecie zarabiac, mieć klientów, dbajcie o nich, a nie narażacie ich na przykrości, niestety była to nasza pierwsza i zarazem ostatnia wizyta w panstwa restauracji - nie polecamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz niezalogowany
18 marca 2015r. o 20:24
przepraszam byliśmy w sobotę 14 marca br.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2015r. o 20:31
czyli rewolucje byly kuchenne czy zoladkowe co za roznica wazne ze byly praca pani gesler nie poszla na marne hehe :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~john niezalogowany
18 marca 2015r. o 20:42
.........a ja tam uwielbiam świnkę PIGI z mapetów, fajny ma ryjek i kwiczy wspaniale łłłłłłiiiiiiii......w ogóle małpki telewizyjne są fajne szczególnie te z TVN`u......łłłłłłłłłłiiiiiiii......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
18 marca 2015r. o 21:45
Widziałem parę programów i zastanawiam się w jakiej trzeba być d...pie żeby zdecydować się na udział w takim szoł. Szkoda mi tych biednych ludzi, którzy często robią z siebie...:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~J.n niezalogowany
19 marca 2015r. o 6:17
~mdm napisał(a): Widziałem parę programów i zastanawiam się w jakiej trzeba być d...pie żeby zdecydować się na udział w takim szoł. Szkoda mi tych biednych ludzi, którzy często robią z siebie...:(

Zgadzam się w 100% z tą wypowiedzią, według mnie ten program bardziej szkodzi niż pomaga. Czasem bywam w restauracjach lecz po tych programach coraz bardziej mi się odechciewa. Wygląda na to, że wszędzie jest brud i kurz, nikt oprócz pani G. nie umie gotować, nie zna się na wystroju wnętrz a często nawet nazwa lokale jest be... Przychodzi wrzeszczy nie raz nawet obraża właścicieli i personel itd. Nie podoba mi się to więc nie oglądam już od dawna tego "rewolucyjnego" programu, ale o naszym "Aniołku" obejrzę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4061
#llezka nieaktywny
19 marca 2015r. o 9:29
witam czy ktos wie kiedy i na jakm programie oraz godziny bedzie w telewizji naszego Aniołka rewolucja :)


Dopisane 19.03.2015r. o godz. 09:29:

dzien i godzine wiem ale na jakim programie :)

llezka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo