Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Po "Kuchennych rewolucjach"
~Nedi niezalogowany
22 marca 2015r. o 1:18
~leo napisał(a): Zna ktos Patrycje -kelnerke ? Bardzo sympatyczna osoba :)

Idz poruchac Stara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nedi niezalogowany
22 marca 2015r. o 1:19
~Witek napisał(a): Witam :)
Chciałbym również podzielić się spostrzeżeniami na temat kuchennych rewolucji w "Aniołku".
Wnioski:
Myślę, że jedyną dobrą reklamą nie stał się "Aniołek" a Bolesławiecka Ceramika.Porównywając inne odcinki pani Gessler to "Aniołek" nie wypadł najgorzej.Co mnie jednak wprawiło w osłupienie :
1. Pani Basia mimo swojej chęci zmiany , nie sprostała i nie sprosta zadaniu, jest właścicielem lokalu i powinna się skupić jedynie na zyskach,stratach , krotko rzecz biorąc na pieniążkach, prowadzenie ,nadzorowanie lokalu ją przerasta i powinna zatrudnić kogoś na te miejsce.
2. Mimo naprawdę sympatycznej osoby pana Jacka, pani Basia MUSI zatrudnić prawdziwego kucharza, który umie zrobić wszystko,szef kuchni nie może się uczyć- to tak jakbym poszedł do fryzjera dopiero co skończył szkołe handlową. Jak to pani Gessler dobrze powiedziała pierwszy raz robi kolację sama.
3. Bardzo zdziwił mnie fakt , że kelnerka,podwładna- pani Patrycja mogła takie rzeczy mówić na swoją szefową przed kamera i przy całej widowni TVNu. Ktoś powie no tak ale była przynajmniej szczera-takie rzeczy ma mówić właściciel a nie podwładny. To niedopuszczalne.Sam prowadzę firmę i już ta pani dzisiaj by nie pracowała,zresztą każdy prowadzący interes przyzna mi rację.
4. Pani Gessler znana jest z profesjonalizmu, chciała zrobić to po swojemu jednak wydawać by się mogło, że Pani Basia z różnych względów nie może lub nie chce na to pozwolić ( myśle głównie o kwestii finansowej ) te obiady to całkowicie nie trafna decyzja- restauracja to restauracja. Są juz w B-cu pyszni.pl i robią całkiem dobry interes. Wnętrze lokalu rzeczywiście na plus. No i na koniec te ceny jedzenia...aby przyciągnąć klientów trzeba zaniżyć ceny , później mozna je stopniowo podnosić.
To tyle. Pozdrawiam Panią Basie i życze powodzenia :)

Mam nadzieje ze umrzesz wraz ze swoja rodzina w samotnosci i w cierpieniu :) pozdrawiam JA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie oglądam TVN niezalogowany
22 marca 2015r. o 10:18
Oj naiwni naiwni... wy wszyscy myslicie ze świat realny wygląda jak pokażą w telewizji? Do tego nie w normalnej tv tylko w TVN... to tv stricte komercyjne, chcące pozyskać publike i zrobią z każdego pośmiewisko czy kozła ofiarnego aby się ciekawie oglądało.
Ja miałem okazje mieć styczność z TVN dwa razy i oczywiście do nich należy ostatnie zdanie, oni to zmontują w wygodny dla siebie sposób.
A co do samych Kuchennych Rewolucji to proszę poczytajcie sobie trochę o kulisach i doświadczeniach innych restauratorów
http://www.serwislokalny.com/aktualnosci/263/to-byl-jeden-wielki-czeski-film/
albo tu http://pszczyna.naszemiasto.pl/artykul/alicja-czysz-wlascicielka-matalmary-zdradza-kulisy-pracy,1614479,art,t,id,tm.html?sesja_gratka=1c5b470cf6a43e3b3dd4e41722c8fdc9

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
22 marca 2015r. o 11:26
Kuchenne rewolucje już się zgrały.
Teraz czas na "odpicuj mi wypi erdka". Program poprowadzi znawca formuły 1 Maciej Dowbor i lala spod remizy czyli Jola Rutowicz (wraz z koniem).
Maciek da dobre rady na temat silnika a Jola powie jak odpicować aby dziewczynom się podobało.
Finał i przekazanie bryki przy całej rodzinie ,bigosie i flaszce.
Później wywiad z rodziną jak tata zainwestował w kredyt aby syn był najlepszy we wsi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
22 marca 2015r. o 12:54
dzięki takim programom jak "Kuchenne rewolucje" możemy zobaczyć jak traktują klientów nasi kochani rodacy, którzy narzekają na wszystko i wszystkich. Dla mnie najbardziej wymowną sceną była ta, na której właścicielka restauracji nie chce spróbować dania z własnej kuchni. O czym to świadczy ? Wie, że może mieć po nim zatrucie ? niestrawność ? czy coś innego ? Mnie niestety nikt nie zmusi do pójścia gdzieś gdzie kucharzem jet górnik i to pewnie jeszcze marny, skoro robi za kucharza. A właścicielka, pokazała wszystkie negatywne cechy zarówno nauczycielskie jak i przedsiębiorcze :( Namawianie do jej wspierania jest dziecinne, nauczyciel powinien wiedzieć że nie każdy może być restauratorem, a jak już chce to musi się zacząć uczyć. Ciekawe czy ktoś mógłby chodzić do podstawówki 20 lat i nie chcieć się uczyć ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2015r. o 13:05
Właściciel restauracji nie musi znać się na gotowaniu, najlepiej jakby umiał też, miał smak, wizję, on ma zbierać jakby pieniądze, a menadżer zarządza wszystkim, a kucharz gotuje, a kelnerka podaje czy barman nalewa. Nie skreślajmy tak na szybkiego. Aniołek niech serwuje nadal te dania albo niech przypomni sobie jak te rewolucyjne dania wyglądały, smakowały i będzie dobrze. Podać kieliszek wina za symboliczną cenę, orzechy włoskie na stół i będzie dobrze! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2015r. o 13:38
najlepszy tekst programu to jak ten kucharz gornik powiedzial na temat pizzy

cos w stylu - uczyl mnie czlowiek, ktory byl uczony przez czlowiek, ktorego uczyl inny czlowiek ktory byl uczony przez wlocha : D

no mega !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2015r. o 14:23
Nie no to był żart! A czy Ty umiesz robić pizzę? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza