Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecka Nanowoda podbija świat
~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 7:55
~chamski chadziar napisał(a):
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): :Po fujara ją udoskonalać , skoro Stwórca i Jego pucybut Mendelejew zamknęli biedaczkę w tablicy okresowej ?

Wiesz co Panna, tak gapię się w tę tablicę Mendelejewa już od godziny i nijak symbolu wody wypatrzyć nie mogę. Albom ślepy albo czytać nie umiem. Możesz mi pomóc?


Oczywiście , że mogę pomóc , bo trzeba czytać " między wierszami ". Czego nie potrafisz. Ale nie przejmuj się , ja też się nie znam na poezji :D Rzecz polega na tym , że Stwórca macha tymi atomami i w głębokim kapeluszu ma Mendelejewa i nanowodę :D Tylko sprzedawcy iluzji dobrobytu wymyślają wciąż nowe dziwny czlowiek izmy , aby nabić trzos. Już widzę oczyma wyobraźni jak Ruskie , Niemce , Bryty i pogromcy byków , te no ... Hiszpany , stać będą w kolejce po zbawienną nanowodę :D

Mówiliście coś chłystki , czy mi się wydawało ?


A czy promień z lasera też uważasz za iluzję? Niby światło z latarki i z lasera to te same fotony, a jednak inne.
Podobnie jest z wodą i nanowodą. Niby te same cząsteczki wody, a jednak woda wodzie nierówna i ma nieco inne własciwości, co wykazały naukowe badania.
Ale Ty oczywiście w badania nie wierzysz i wiesz swoje. Na przykład gołym okiem widać że ziemia jest płaska. Naukowcy co prawda twierdzą że trzymają ją na grzbietach 4 olbrzymie słonie, lecz ty wiesz ze to nie słonie a wieloryby bo na krańcach świata jest przecież ocean.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
28 lipca 2015r. o 8:17
~ napisał(a): Naukowcy co prawda twierdzą że trzymają ją na grzbietach 4 olbrzymie słonie, lecz ty wiesz ze to nie słonie a wieloryby bo na krańcach świata jest przecież ocean.

Twierdzenie z wielorybami i oceanem przechodzi w zapomnienie. Oceany paruja. Zabraknie kiedys srodowiska dla wielorybow i nastapi koniec Swiata. Natomiast spora grupa naukowcow twierdzi, ze slonie podpierajace nasza Ziemie stoja na duzej platformie, ktora sie obraca w odwrotnym kierunku niz ruch wskazowek zegara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 12:29
~pinochet napisał(a):
~Nanowoda napisał(a): Powinna sie nazywać NanoOszczeda. Pic na wode fotomontaż. A paniusia z ministerstwa niby zachwycona, tylko czym zwykłą wodą z kranu. Może dlatego że jest czysta.
Z tą wodą to nabijanie ludzi w butelkę . Może by tak zapytać ile ta Nanooszczeda kosztuje. Nie byłbym zaskoczony jak by to było kilkanaście razy droższe jak zwykła woda z kranu.
Gdzie badania, atesty, certyfikaty. Żeby się chwalić to najpierw trzeba to mieć i Pan Oszczeda ma czy nie.
Ta woda może kosztować nawet kilka tysięcy razy więcej od zwykłej jeśli tylko uda się ją sprzedać umierającemu na raka,bo ma ona ponoć też negatywny wpływ na komórki nowotworowe


DO AUTORA TEGO JAKŻE FASCYNUJĄCEGO WYWODU. ZANIM ZACZNIESZ WYPISYWAĆ TAKIE KOMENTARZE PRZECZYTAJ NAJPIERW TROCHĘ ATYKUŁÓW Z DANEGO ZAKRESU. JAK WIDAJ HEJTERSTWO MASZ WE KRWI. POZDRAWIAM :D AH I TO W SUMIE DO WSZYSTKICH LUDZI, KTÓRZY POTRZFIĄ JEDYNIE WYPISYWAC, ZE TO WSZYSTKO ŚCIEMA.
JA PIJE NANOWODE, BARDZO MI POMOGŁA, JEST WIELE BADAŃ NA PODSTAWIE KTÓRYCH STWIERDZONO ŻE WODA TA DZIAŁA I UMIERZCIE MI CENA WCALE NIE JEST DROGA PONIEWAŻ TAKĄ KURACJĘ ROBIMY RAZ W ROKU A WIĘC WYDAJEMY AŻ 1 ZŁ W CIĄGU DNIA. POLICZCIE ILE WYDAKECIE NA RÓŻNE PIERDOŁY KTÓRE DO NICZEGO SIĘ NIE PRZYCZYNIAJĄ A MOŻE NAWET SIEJĄ ZAMENT W NASZYM ORGAIZNIE

MIŁEGO DNIA :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
5 sierpnia 2015r. o 13:13
~Magda napisał(a):
~pinochet napisał(a):
~Nanowoda napisał(a): Powinna sie nazywać NanoOszczeda. Pic na wode fotomontaż. A paniusia z ministerstwa niby zachwycona, tylko czym zwykłą wodą z kranu. Może dlatego że jest czysta.
Z tą wodą to nabijanie ludzi w butelkę . Może by tak zapytać ile ta Nanooszczeda kosztuje. Nie byłbym zaskoczony jak by to było kilkanaście razy droższe jak zwykła woda z kranu.
Gdzie badania, atesty, certyfikaty. Żeby się chwalić to najpierw trzeba to mieć i Pan Oszczeda ma czy nie.
Ta woda może kosztować nawet kilka tysięcy razy więcej od zwykłej jeśli tylko uda się ją sprzedać umierającemu na raka,bo ma ona ponoć też negatywny wpływ na komórki nowotworowe


DO AUTORA TEGO JAKŻE FASCYNUJĄCEGO WYWODU. ZANIM ZACZNIESZ WYPISYWAĆ TAKIE KOMENTARZE PRZECZYTAJ NAJPIERW TROCHĘ ATYKUŁÓW Z DANEGO ZAKRESU. JAK WIDAJ HEJTERSTWO MASZ WE KRWI. POZDRAWIAM :D AH I TO W SUMIE DO WSZYSTKICH LUDZI, KTÓRZY POTRZFIĄ JEDYNIE WYPISYWAC, ZE TO WSZYSTKO ŚCIEMA.
JA PIJE NANOWODE, BARDZO MI POMOGŁA, JEST WIELE BADAŃ NA PODSTAWIE KTÓRYCH STWIERDZONO ŻE WODA TA DZIAŁA I UMIERZCIE MI CENA WCALE NIE JEST DROGA PONIEWAŻ TAKĄ KURACJĘ ROBIMY RAZ W ROKU A WIĘC WYDAJEMY AŻ 1 ZŁ W CIĄGU DNIA. POLICZCIE ILE WYDAKECIE NA RÓŻNE PIERDOŁY KTÓRE DO NICZEGO SIĘ NIE PRZYCZYNIAJĄ A MOŻE NAWET SIEJĄ ZAMENT W NASZYM ORGAIZNIE

MIŁEGO DNIA :)

No efekty widać...
Nie wiem czy to wpływ wody, ale popracuj nad ortografią.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 20:28
MAGDA, daj namiary na tę nanowodę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 20:46
Nie ma żadnych niezależnych opini uznanych polskich instytutów naukowych potwierdzających "cudowność" wody Pana Oszczędy.

Owszem, są takie, ale zlecone przez Pana Oszczędę, i równie wiele odsyłających Pana Oszczędę po rozum do głowy.

Jest podobnie jak z opiniami biegłych na temat katastrofy smoleńskiej. Są tacy "naukowcy" którzy twierdzą, że była podniebna eksplozja, lecz są to opinie zlecone, na zmówienie, lub wychodzące na przeciw pisowskiemu zapotrzebowaniu.

Jeżeli ktoś chce wierzyć w cudowność wody, to polecam tę z Lichenia! Jest znacznie więcej "dowodów" potwierdzających, że po jej wypiciu następowała regresja raka, wyrastały włosy, czy kurzajki nazajutrz znikały, itp.

Szkoda, że jakoś Pan Oszczęda nie może się przebić ze swoją wodą na świecie. Pewnie to też kolejny dowód walki z Kościołem w Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 22:57
~ napisał(a): Szkoda, że jakoś Pan Oszczęda nie może się przebić ze swoją wodą na świecie. Pewnie to też kolejny dowód walki z Kościołem w Polsce.

Szkoda że nie mając wiedzy o temacie próbujesz grać tu role eksperta. Był niedawno artykuł o udziale firmy Nantes w międzynarodowych targach, na których to firma dostała tyle zamówień że ma teraz problem jak im wszystkim sprostać. Tak wiec się nie martw. W świecie już o nanowodzie wiedzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 sierpnia 2015r. o 23:34
O grafenie , nanobiotach i czarnych dziurach też.

Problem Panie i Panowie polega na tym ... jeśli coś jest dla Was korzystne , np. promieniowanie UV - kreator witaminy D stabilizującej pracę organizmu , to dostaniecie " krem z filtrem , przeciwko czerniakowi " . Jeśli jednak coś może Wam zaszkodzić , to będziecie mieli nachalną reklamę ... suplementów diety , fluoryzowanej wody , szczepionek przeciwko AH1N1 , błyskawicznych diet odchudzających i ... nanowody :D

Swego czasu Templariusze szukali źródła / sposobu / urządzenia krystalizowania wody przy zachowaniu jej ciekłości. To faktycznie morduje błony komórkowe wirusów i bakterii , jak Zapper pana Taratajcio , ale nie nanopic dla kasy z Bolesławca.

Tam gdzie pojawia się chęć zysku , nie ma mowy o zdrowiu.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza