Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niezwykły prezent dla mamy
13054
#kajtek68 nieaktywny
28 marca 2015r. o 13:20
Czytałem.
Nie zmienia to jednak moich skojarzeń, Rębajło :)

A swoją drogą.
Gdybyś był Matką, to nie chciałbyś otrzymać życzeń w takiej formie od Syna ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
28 marca 2015r. o 14:15
kajtek68 napisał(a): Czytałem.
Nie zmienia to jednak moich skojarzeń, Rębajło :)

A swoją drogą.
Gdybyś był Matką, to nie chciałbyś otrzymać życzeń w takiej formie od Syna ?
a głupiemu radośc,lepiej rzebyś nie poznał jakie ja mam skojarzenia co do twojego nicka,zapytaj się samotnej matki o ten prezent,bo gdyby dziecko przyniosło by mi taki prezent to by dostało w-p-i-e-r-d-o-l . :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 marca 2015r. o 15:38
kajtek68 napisał(a): Te, Rębajło :)
Jak masz problem ze swoim kotkiem, to wizytę u weterynarza polecam ;)

raczej u ginekologa

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 marca 2015r. o 22:44
A dlaczego na umieszczonych zdjęciach widnieje pełny adres zamieszkania jubilatki? Myślę że powinien on być zamazany... (ochrona danych osobowych).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
28 marca 2015r. o 22:57
kajtek68 napisał(a): Czytałem.
Nie zmienia to jednak moich skojarzeń, Rębajło :)

A swoją drogą.
Gdybyś był Matką, to nie chciałbyś otrzymać życzeń w takiej formie od Syna ?


Kajtek.
Jak czołowi politycy będą się zajmować takimi bzdurami, to niech sobie dadzą spokój z polityką za nasze pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pablo niezalogowany
28 marca 2015r. o 23:00
Zazdroszczę pomysłu!Mega prezent!Ciekawe,co wymyślisz w przyszłym roku ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2015r. o 9:25
Do tej pory rodzice prosili o kartki urodzinowe dla dzieci. Jakaś dziewczynka dostała ich miliony, w tym od tych najważniejszych.
Teraz dziecko prosiło dla rodzica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
29 marca 2015r. o 9:46
najlepszym prezentem dla rodziców to bycie dumnym z własnych dzieci ,widzieć w nich wsparcie,traktować ich jako swoich przyjaciół ...a reszta to zwykła próżność ....niedługo trzeba będzie wysyłać kartki w kosmos aby kogoś dowartościować, choć inicjatywa tych kartek , bardzo fajna [img=1427615185_2zkdrg3.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza