Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prima Aprilis bo się pomylisz
~Anonim niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 10:17
Przesada.... Jedna nieprawdziwa wiadomość wystarczy a nie 5... wg mnie jest to brak profesjonalizmu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 10:30
Witam
Nie zawsze im więcej tym lepiej, ale w przypadku żartów i to nie groźnych jest luzik.
Kila tematów tak aby każdy mógł się dać złapać :) , gdyż nie wszyscy Bolecnauci czytają wszystkie tematy.
Jak dla mnie super, nikomu chyba krzywda się nie stała.

:)
[img=1427963126_qebvb8f.jpg]



Dopisane 02.04.2015r. o godz. 10:30:

Anonimowi "pisacze" mają jak zwykle jakieś uwagi.
Ja nie wstydzę się za swe wypowiedzi więc je zawsze podpisuję,
gdy w temacie nie mam nic do powiedzenia to nie piszę.
Hejt jest bardzo popularny, tylko mało kto zdaje sobie sprawę że teraz nie ma ludzi anonimowych i KAŻDEGO można dojść po Ip, nawet jak użyje kilku serwerów proxy :) , a śladów z dysku też łatwo się nie pozbędzie.
Pozdro dla wszystkich

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
2 kwietnia 2015r. o 10:36
Uwielbiam takie anonimowe komentarze, gdy ktos pisze "brak profesjonalizmu" :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 10:42
Ja też żadnej przesady w tym nie widzę, po to jest ten dzień żeby z niego korzystać i do woli ''oszukiwać'' ale jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 10:43
:)[img=1427964223_iqvwrhu.jpg]

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13415
#user nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 11:34
I swietnie, wielu dalo sie zlapac ja za to podchodze w prima z dystansem do wiadomosci. U was i na innych portalach bylo swietnie za to w istotnych grobowa atmosfera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolecinfo niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 12:30
W dniu 20 kwietnia usuwamy portal bolec info ze względów finansowych jak i technicznych serdecznie was przepraszamy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolecinfo niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 12:30
W dniu 20 kwietnia usuwamy portal bolec info ze względów finansowych jak i technicznych serdecznie was przepraszamy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza