Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Idealny prezent na dzień mamy
~klucz-nick niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 17:23
można zamówić striptizera który zatańczy dla ukochanej mamci,prezent cud.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 17:34
~klucz-nick napisał(a): można zamówić striptizera który zatańczy dla ukochanej mamci,prezent cud.


I pewnie dzięki takim tańcom takie trole jak ty mogą pisać tutaj bo mama korzystała a gum nie miała. Pęknięty kluczu nijaki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 17:46
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): można zamówić striptizera który zatańczy dla ukochanej mamci,prezent cud.


I pewnie dzięki takim tańcom takie trole jak ty mogą pisać tutaj bo mama korzystała a gum nie miała. Pęknięty kluczu nijaki
mój post dotyczy tematu odpowiedziałem na ostatnie pytanie dotyczące kreatywności,twój troluje mój post czyli nic nie wnosi ,trolu za 2 zł co temat miły zmieniasz,i teraz wypadało by cię o-p-i-e-r-d-o-l-i-ć ale święta są i nie można z-j-e-b-a-ć bliżniego swego :P i zaraz powiesz że to ja jestem winien,że ja klne itp,ale kto troluje ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 17:57
Najlepszy prezent Mamusiom zrobiłby tatusiowie, jakby nie płodzili chamów i prostaków!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
5 kwietnia 2015r. o 18:46
~ napisał(a): Najlepszy prezent Mamusiom zrobiłby tatusiowie, jakby nie płodzili chamów i prostaków!
Yeeeeeee !!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 23:51
Nie za wcześnie na ten temat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 8:22
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): można zamówić striptizera który zatańczy dla ukochanej mamci,prezent cud.


I pewnie dzięki takim tańcom takie trole jak ty mogą pisać tutaj bo mama korzystała a gum nie miała. Pęknięty kluczu nijaki

Nic dodac nic ująć, jeżeli chodzi o klucz do kibla :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 12:42
a co to gumisiowy las??bo troli coraz więcej :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza