Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
To nie są dobre wiadomości
~Coach niezalogowany
7 kwietnia 2015r. o 21:44
Te całe łużyce mając wielkich fachowców mogłyby w końcu "sparować" się z androidem... Nie tylko Windowsem świat stoi. Bardziej mobilnie przydałoby się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 10:32
Czytając te bzdurne krytyki, wpisy na tym Forum odnoszę wrażenie że do waszych mózgów nic nie dotarło że nasze dzieci trzeba będzie wozić do innych powiatów po nocy z każdą nagłą chorobą i to że na naszych radnych na czele z jaśnie nam panującym P. Romanowem trzeba zgłosić do prokuratora o popełnieniu przez nich przestępstwa którzy nie zapewniają podstawowej opieki medycznej jak mówi KONSTYTUCJA . :D :D .Lepiej otworzyć nową pływalnie,basen,bank niż stworzyć dobrą opiekę medyczną .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ff niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 10:43
poldek napisał(a): Czytając te bzdurne krytyki, wpisy na tym Forum odnoszę wrażenie że do waszych mózgów nic nie dotarło że nasze dzieci trzeba będzie wozić do innych powiatów po nocy z każdą nagłą chorobą i to że na naszych radnych na czele z jaśnie nam panującym P. Romanowem trzeba zgłosić do prokuratora o popełnieniu przez nich przestępstwa którzy nie zapewniają podstawowej opieki medycznej jak mówi KONSTYTUCJA . :D :D .Lepiej otworzyć nową pływalnie,basen,bank niż stworzyć dobrą opiekę medyczną .
POPIREAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 10:44
poldek napisał(a): Czytając te bzdurne krytyki, wpisy na tym Forum odnoszę wrażenie że do waszych mózgów nic nie dotarło że nasze dzieci trzeba będzie wozić do innych powiatów po nocy z każdą nagłą chorobą i to że na naszych radnych na czele z jaśnie nam panującym P. Romanowem trzeba zgłosić do prokuratora o popełnieniu przez nich przestępstwa którzy nie zapewniają podstawowej opieki medycznej jak mówi KONSTYTUCJA . :D :D .Lepiej otworzyć nową pływalnie,basen,bank niż stworzyć dobrą opiekę medyczną .
to system czyt syjon zabija służbe zdrowia na wszystko są pieniądze tylko nie na leczenie,syjon wpadł na pomysł że jak zniszczy nam służbe zdrowia to szybciej w PL nastąpi depopulacja docelowo 15 300 000 i wszystko zmierza w tym kierunku,jak naród nie wyjdzie na ulice to poginiemy marnie,i chemtrali jeszcze nas dobija,80% was po przeczytaniu tego uzna mnie za ...a,ciemnota jest wśród nas. :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 11:13
DR KRAJEWSKI JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I CZŁOWIEKIEM,TERAZ PRACUJE W NASZEJ PRZYCHODNI,JESTEM Z TEGO POWODU BARDZO SZCZESLIWA.TERAZ WIEM,ZE MOJA CÓRECZKA MA SUPER OPIEKĘ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 11:40
byłam prywatnie i w szpitalu dziecko leżało
nie polecam

jestem za nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mamuśka niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 13:50
z tego co wiem to pan doktor krajewski nie bedzie ordynatorem w szpitalu ale bedzie przyjmował na cały etat w jednej z bolesławieckich przychodni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2015r. o 4:21
~ napisał(a):
~cq napisał(a): wyjeżdża z tego dzikiego kraju jak każdy mający łeb na karku, jak chcecie na ulicach widzieć mlodzież zamiast leśnych dziadków to glosujcie na KORWINa

Już lecę....


Właśnie dlatego Korwin nigdy nie wygra. Bo takich tępaków jak ty będzie zawsze więcej niż ludzi inteligentnych. A w dodatku ci drudzy uciekają z tej przegniłej korupcją, podatkami i układami dziury. Tutaj z człowieka zrobili niewolnika, który zarabia tyle żeby starczyło mu na przeżycie i nie w głowie mu interesować się co dzieje się wyżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.