Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapisz się na BolecParty!
2900
#falco nieaktywny
9 kwietnia 2015r. o 21:00
jegomosc napisał(a): Nie wiem jakim trzeba być masochistą, żeby spędzać kilka godzin każdego dnia na portalu, którego tak bardzo się nie lubi... dziwne.


czyżby to jakaś próba ''dowartościowania '' samego siebie?
''kilka godzin''?...oj przeceniacie się jegomościu ...przeceniacie :D

portalu ''którego nie lubię''?...a gdzie ja to napisałem?..może jakiś cytacik?
niektórych osób na pewno ale portalu?..dajecie mi po pracy rozrywkę i mam nie lubić portalu?
nawiasem ..pisząc tutaj od czasu do czasu odrabiam ''lekcje domowe'' wyniesione z pracy w której właśnie ''kilka godzin'' spędziłem :P

a może zabolało Was że zabiorę coś z ''party''?..oprócz niedojedzonego ''koszyczka'' ? :D
luzik ''pany'' ...luzik.... :D


Dopisane 09.04.2015r. o godz. 20:58:

hemi napisał(a): Jegomośc ,ja na Bolec tylko rzucam okiem ,bo bez obrazy -rzygać mi sie chce ,że praktycznie w każdym temacie pojawia sie Falco,Klucz-nick,Skorn...i tak w kółka i najczęściej to offtopy..

Dlatego rzucam tylko okiem na bierzące wydarzenia i znikam.

Czytanie portalu zwyczajnie mnie irytuje jesli chodzi o komentarze w/w wszechwiedzących.

Zdecydowanie bardziej wole miec kontakt z Bolecnautami w rzeczywistości ;)
16.05. jak nic mi nie wypadnie i będe miał wolne to pewnie wpadniemy z grupka znajomych jak w zeszłym roku :)

hemi...''w każdym temacie''?
pieprzysz coś od rzeczy...mam ''ulubione'' jak Ty o ''motoryzacji''
''wszystkowiedzący'' to było do tego powyżej ''alterka -putlerka'' zapewne
offtopy ?..więc w swojej ''praworządności '' zgłaszaj do moderacji :D
a tak poważnie- to na powagę będziesz miał jeszcze sporo czasu więc ''żyj chwilą'' ;)
rozumiesz?
dlaczego nie zgłaszasz do moderacji epitetów alterka obrażającego a nie ''offtopującego ''
przyjaciel ?...jeśli tak to współczuję... :D


Dopisane 09.04.2015r. o godz. 21:00:

zapomniałem dopisać ...już zostawiam Wam TEN ''TEMAT'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10596
#zwierzolub nieaktywny
9 kwietnia 2015r. o 21:02
Z reguły nie udzielam się w innych tematach.... ale kto wie jak Falco się zapisze to może i ja ... tak mnie "inspiruje" ten człowiek :P :> Oj Falco, czytam, że nie tylko ja się poznałem na Tobie :]

Zarabiaj pracą własnych rąk.... nie psią dupą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~masi niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 21:02
Fajnie byłoby poczuć stan "upojenia alkoholowego" ;)
Ale niestety ja odpadam, odbiję sobie w Paryskiej ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
9 kwietnia 2015r. o 21:09
falco napisał(a): kobiety ?...pominę milczeniem ...

:| widziałam wiele pięknych kobiet :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 kwietnia 2015r. o 21:14
zwierzolub napisał(a): Z reguły nie udzielam się w innych tematach.... ale kto wie jak Falco się zapisze to może i ja ... tak mnie "inspiruje" ten człowiek :P :> Oj Falco, czytam, że nie tylko ja się poznałem na Tobie :]

myślisz że robi to na mnie wrażenie?
ci co mnie znają z reala nie okazują mi niechęci i bawimy się nieźle

fajnie jest być czyjąś ''inspiracją'' :D
co Was boli?...niemoc?...a może to że nie wpisuję się w wasze ''ramki''
;)
nie ''słodziłem '' nigdy nikomu i nie zamierzam bo dla mnie ''białe jest białe'' a naprawę świata wam zostawiam ...mędrki :D
udanego party :D


Dopisane 09.04.2015r. o godz. 21:14:

E napisał(a):
falco napisał(a): kobiety ?...pominę milczeniem ...

:| widziałam wiele pięknych kobiet :)

gdzie ''literko''?
''piękne'' ?..co to znaczy i jak to sie ma do ''party'' :D
czyżbyś sugerowała że dla nich mam wpaść na spotkanie?

wybacz ale wole tam gdzie zawsze w wiadomym towarzystwie ... ;)

Ty wiesz ,ja wiem... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
9 kwietnia 2015r. o 21:22
falco napisał(a): ...wybacz ale wole tam gdzie zawsze w wiadomym towarzystwie ... ;)
Ty wiesz ,ja wiem... ;)

Wybaczam ;) :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 kwietnia 2015r. o 21:26
szkoła się zaczęła ...kapciuszki spakowane na jutro ?
nie zapomnij... :)
i już mnie nie ma bo mnie zamordują ...tzn.. ''zamorderują''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
9 kwietnia 2015r. o 21:28
falco napisał(a): ...i już mnie nie ma bo mnie zamordują ...tzn.. ''zamorderują''

To pisz na temat :P zmykam :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza