Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przedszkolaki kochają kwiaty
~mama niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 11:52
Wspaniałe przedszkole,zawsze coś się dzieje ciekawego.Cieszę się,że moje dziecko do niego uczęszcza.Gratulacje dla Pań,za ciekawe pomysły!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
412
#spontaneo nieaktywny
12 kwietnia 2015r. o 15:42
A przed MPP nr1 też piekne klomby. Również dzieci same posadziły cebulki i czekały, efekt jest piękny....i nikt o tym nie napisał:( a szkoda!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 19:56
Dlaczego szkoda? Nie rozumiem, jak dzieci posadziły i jest pięknie, są dumne z efektu i się cieszą, to chyba fajnie, a nie szkoda. To o wszystkim trzeba pisać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 20:02
Dlaczego szkoda? Nie rozumiem, jak dzieci posadziły i jest pięknie, są dumne z efektu i się cieszą, to chyba fajnie, a nie szkoda. To o wszystkim trzeba pisać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AA niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 21:29
Ja też posadziłam wraz z mężem przed budynkiem kwiaty . Kupiliśmy nie tylko różne kwiaty ale też ziemię bo tu tylko piach , kupiliśmy narzędzia nawozy do kwiatów . Do tego dołożyła się jeszcze jedna sąsiadka która też lubi kwiaty. Rabatka ma dopiero dwa lata ale cieszy oko od wiosny do jesieni liliami , liliowcami różami bratkami hortensjami irysami oraz roślinami skalnymi . Sama wyrywam chwasty i podlewam wodą którą noszę z pierwszego piętra z mojego mieszkania. Sąsiadów co niektórych cieszy zadbane wejście przed budynkiem ale są jedni złośliwi wredni ludzie którzy celowo niszczą i wyprowadzają psa na rabatę z kwiatami . Gdy zapytałam sąsiada dlaczego to robi to nawrzeszczał na mnie nie będę tu przytaczać wiązankę słów które usłyszałam i żebym wracała tam skąd się tutaj sprowadziła . A wszystko to na osiedlu w Szczytnicy . Co tym ludziom przeszkadza że chcemy zrobić porządek wokół budynku . Czy wszędzie ma być brud sterty śmieci i gnijące dywaniki na placu zabaw ? Przecież nie chcemy za naszą pracę żadnej zapłaty tylko poszanowania tego co robimy . W zamian otrzymywaliśmy celowe złośliwe niszczenie kwiatów jak też śmiecenie na klatce schodowej czy wokół budynku . I to przez jedną rodzinę . Co z takimi ludżmi robić ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 21:43
Ja tez dla synka( rok temu 4 lata) zrobiłam rabatkę kwiatową - wywaliłam parę stówek ( ziemia nawóz roślinki). Z synkiem dbaliśmy i podlewaliśmy roślinki. W tym roku jakaś kreatura wykopała i ukradła ulubioną roślinę mojego synka - różyczkę, którą można kupić za 9=15 zł. Cóż w tym kraju złodziej złodzieja pogania. teraz montuję kamerkę - taką która będzie reagować na ruch.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
12 kwietnia 2015r. o 21:52
Tak to niestety jest jak mieszka kilka rodzin w jednym budynku, każdy lubi co innego. Sama uwielbiam kwiaty dlatego też cenie sobie życie na wsi. Jedyne co możesz zrobić to nie zwracać uwagi na uciążliwych sąsiadów i robić swoje


Dopisane 12.04.2015r. o godz. 21:52:

Fakt dzieci lubią kwiaty, ogólnie roślinki moja córa też chętnie pomaga mi przy kwiatkach a jeszcze chętniej je później zrywa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 21:55
spontaneo napisał(a): A przed MPP nr1 też piekne klomby. Również dzieci same posadziły cebulki i czekały, efekt jest piękny....i nikt o tym nie napisał:( a szkoda!
~ napisał(a): Dlaczego szkoda? Nie rozumiem...
Dlatego szkoda, że pokazano klomb tylko w jednym przedszkolu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.