Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Nocne Wilki" nie wjadą do Polski i nie odwiedzą Bolesławca
2900
#falco nieaktywny
1 maja 2015r. o 21:18
~ napisał(a): Poglądy ignoranta........ Filmy historyczne to nie to samo.... :>


co ty nie powiesz :D
poważnie? :|

a ja myślałem że Rysiek z Klanu naprawdę nie żyje...

ależ ta telewizja mnie okłamała!

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 maja 2015r. o 23:04
falco napisał(a): nie pitolcie mi tu o obozach ,zsyłkach czy ubecjach...


No tak, to trochę psuje obrac całości. Gdyby nie to, Stalin i reszta bolszewickiej hołoty byliby całkiem fajni.

Wolę rządy "silnej ręki" prezydentów amerykańskich, nawet demokratów, które nie odbywają się kosztem Polski.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2015r. o 11:00
Przecież na planowanej trasie przejazdu nie ma i nie było Bolesławca. O czym pisze autor newsa? Litości. Planowana trasa przejazdu: Moskwa — Mińsk — Brześć — Wrocław — Brno — Bratysława — Wiedeń — Monachium — Praga — Torgau — Karlshorst — Berlin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 maja 2015r. o 11:17
''obraz całości'' to wdzierająca się wszędzie bieda ,ubożejące społeczeństwo ,wynagrodzenia które trudno nazwać ''wynagrodzeniami za pracę'' a raczej kwotami pozwalającymi jakoś przeżyć ,skonfliktowane społeczeństwo ,rozpasany do granic nie przyzwoitości kler ,oszukujący na każdym kroku (nie)rząd....
i tak bym mógł jeszcze długo wymieniać...

dlatego niewiele mnie obchodzą jakieś ''wilki'' jakieś ''komuny'' czy ''ubecje'' :D
''życie jest chwilą '' dlatego ja Skornie nie mam zamiaru ''przeżywać'' tego co już wielu mnie podobnych ma tez głęboko w ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2015r. o 13:04
To po co tak namiętnie tracisz czas na coś co niewiele Cię interesuje....... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 maja 2015r. o 20:28
jak widzę trzeba ci ''kawę na ławę '' byś coś zrozumiała...
niewiele mnie interesuje wrzawa nad przejazdem ''wilków'' ale oni sami owszem ...jako ludzie z odrobinę innego świata
nie są moimi wrogami tak jak nie jest nim dla mnie Rosja...
wrogiem moim w tym pseudo ''konflikcie'' jest ta banda oszołomów z Wiejskiej

dużo czasu im poświęcam?...jak widzisz niewiele :D bo mam długi 'przyjemnie wypełniony ''łikend''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 maja 2015r. o 22:33
W jednym masz racje, to są ludzie z innego świata. My mamy swoją propagandę, oni swoją, ale my przynajmniej wiemy, kiedy II wojna światowa się zaczęła.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2015r. o 22:38
skorn ,a kiedy 2 wojna światowa się zakończyła?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.