Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Nocne Wilki" nie wjadą do Polski i nie odwiedzą Bolesławca
~ niezalogowany
3 maja 2015r. o 8:45
falco napisał(a): jak widzę trzeba ci ''kawę na ławę '' byś coś zrozumiała...
niewiele mnie interesuje wrzawa nad przejazdem ''wilków'' ale oni sami owszem ...jako ludzie z odrobinę innego świata
nie są moimi wrogami tak jak nie jest nim dla mnie Rosja...
wrogiem moim w tym pseudo ''konflikcie'' jest ta banda oszołomów z Wiejskiej

dużo czasu im poświęcam?...jak widzisz niewiele :D bo mam długi 'przyjemnie wypełniony ''łikend''


Ciągnie wilka do lasu ,a kacapa do swoich.Władza rad na całym globie.Czyż nie tak towarzyszu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 maja 2015r. o 12:13
a ty polaczku co?...masz tu jakichś tam ''swoich'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Witia niezalogowany
3 maja 2015r. o 12:31
~ napisał(a): Ciągnie wilka do lasu ,a kacapa do swoich.Władza rad na całym globie.Czyż nie tak towarzyszu?


"Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!
Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się! – fragment z Manifestu Komunistycznego Karola Marksa i Fryderyka Engelsa, który stał się hasłem i zawołaniem komunistów w XX wieku. Wezwanie to było również hasłem wszystkich republik ZSRR, a także widniało – w tłumaczeniu na odpowiednie języki narodowe – pod lub nad winietami wszystkich tych gazet, które stanowiły oficjalne organy partii robotniczych w różnych "




KOMUNIŚCI ŻYJĄ WALCZĄ :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 maja 2015r. o 12:45
~ napisał(a):

Ciągnie wilka do lasu ,a kacapa do swoich.Władza rad na całym globie.Czyż nie tak towarzyszu?


Tak Towarzyszu Eurokołchoźniku :) Jaką Ci sprawia różnicę od kogo po dupie dostajesz ? Zarówno faszyzm , jak i stalinowski bolszewizm , były finansowane przez to samo źródło. A ojciec właściciela " Wybiórczej " , uznawany powszechnie za sędziowskiego kata , mieszka sobie dzisiaj w Kanadzie i w dupie ma sprawiedliwość. A czy takie określenie , jak globalizm , mówi Ci coś ? Czyż to nie jest władza rad ? A ile razy dziennie w radiu słyszysz , że Unia Europejska coś nakazała , albo czegoś zabroniła ? A niby polski rząd sie ma dostosować z ustawodawstwem . Jaką Ci sprawia różnicę od kogo po dupie dostajesz ?

Była Moskwa przeniosła się do Brukseli. Jeszcze qurwa tego nie widzicie ? To jak mam Wam to jaśniej wyklarować ? :|

Dziś święto flagi , ale której ? Nie mówiąc o konstytucji

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 maja 2015r. o 13:56
ależ Ty masz cierpliwość w tłumaczeniu po raz wtóry ''oczywistych oczywistości''
ja mam to ''daleko w tyle'' bo jeśli ktoś nie używa rozumu tylko bezrozumnie klapie w klawiaturkę to jego sprawa...
popatrz tylko na jakiegoś kogoś kto z upodobaniem wypisuje do mnie ''towarzyszu'' :D
jego to ''kręci'' a ja to ''olewam''
on myśli że pisze coś mądrego ,coś co mnie obraża a ja myślę że to pisze ...''mądry inaczej'' ;)

pozwól im dawać się kopać w d...kę :D ...przecież to nie Twoja :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) :) niezalogowany
4 maja 2015r. o 9:17
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
4 maja 2015r. o 10:25
Świetny tekst!!!

Hitem internetu rosyjskiego stała się wykonywana przez znanego aktora Michaiła Jefremowa pieśń "Chirurg Zołdostanow".



"Wykonawca wychodzi na scenę w lekarskim fartuchu i czepku naciągniętym na kask rowerowy, by nikt nie miał wątpliwości, że przedstawia putinowskiego oberbajkera, z zawodu lekarza.

Ballada jest smutna. Opowiada o "Chirurgu", który "wcześniej w nosie miał władze i przepisy", a kochał wolność i "miłość w krzakach". Dziś "przynosi kwiaty Stalinowi", "patriarcha obdarowuje go ikonami", a Putin "dekoruje orderami".

"Bajkerem" "Chirurg" był kiedyś. Dziś zaś po rosyjsku zwie się "motocyklistą".

A przemiana w Zołdostanowie nastąpiła wtedy, kiedy dowiedział się, że "że Harley nie był Rosjaninem, zaś Davidson to w ogóle Żyd".

Wstrząśnięty tym olśnieniem "Chirurg", jak śpiewa Jefremow, pod salwy śmiechu słuchaczy, "nalał sobie do baku alkohol i mózg sobie własnoręcznie usunął"."

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 maja 2015r. o 14:36
smutna historia...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza