Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obraz nędzy i rozpaczy
~ niezalogowany
8 maja 2015r. o 15:08
~ napisał(a): jacy normalni, tacy nie pala mieszkań, tak jak piszą alkocholicy
nie wszedzie gdzie bieda panuje patologia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2015r. o 18:48
~ napisał(a): ...W tym miescie jest wiecej samochodow niz ludzi.egoistyczne podejscie.


No i właśnie dlatego potrzebny jest parking a nie mieszkania. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
8 maja 2015r. o 19:01
Oj,gdzie te czasy kiedy na samotniak mówiło sie"tartak".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2015r. o 20:43
Na budynku info obiekt monitorowany.To jakieś jaja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też mieszkaniec Słowackiego niezalogowany
8 maja 2015r. o 21:55
Parking jest w tym miejscu potrzebny bardziej niż mieszkania socjalne. To centrum miasta, wkoło pełno bloków. Z pewnością nie powinno być tam mieszkań komunalnych, bo najczęściej mieszka w nich patologia, której nie chce się pracować. Ja mam pracę na etat, ale żeby zarobić więcej pracuję dodatkowo i nie siedzę na ławeczce z piwkiem pod blokiem. Dlaczego mam przepraszać za to, że skończyłem studia i kupiłem mieszkanie na kredyt. Samochód kupiłem, bo zarobiłem i też chcę go zaparkować, a nie wnerwiać się za każdym razem bo za mało miejsc. Najlepiej dostać mieszkanie od państwa i się wypowiadać, że potrzebne. Poza tym remont tego zniszczonego budynku pochłonie tyle kasy z naszych podatków, że chyba lepiej zbudować nowy w innym miejscu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2015r. o 22:25
parking miał powstać na terenie dworca wschodniego. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mz niezalogowany
8 maja 2015r. o 23:30
Obiekt monitorowany i na dodatek ochroniarz w środku pilnuje. normalnie osiedle strzeżone. ful wypas :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 0:37
~też mieszkaniec Słowackiego napisał(a): Parking jest w tym miejscu potrzebny bardziej niż mieszkania socjalne. To centrum miasta, wkoło pełno bloków. Z pewnością nie powinno być tam mieszkań komunalnych, bo najczęściej mieszka w nich patologia, której nie chce się pracować.

Ciekawe w jakim mieszkali twoi rodzice i ty kiedyś. Jeżeli nie w komunalnym, to może mieliście dom po Niemcach?
Ludzie wykupili za grosze mieszkania, a teraz innym żałują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza