Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Twoja Szkoła – Twój Wybór – Twoja Przyszłość
1744
bartek23
6 maja 2015r. o 21:32
Jestem po I LO i wiem, że to był błąd. Lepiej dzisiaj wybrać technikum. Gdybym miał znowu podjąć wybór to zdecydował bym się na Mechanika-klasa mechatroniczna. Po szkole mają uprawnienia SEP do 1 kV, uprawnienia spawalnicze mig, uprawnienia na wózki widłowe oraz dobry początek na politechnikę. I LO z całym szacunkiem nie jest w stanie wyszkolić przyszłego inżyniera. Męczyłem się strasznie w LO na studiach za to było fajnie. Jestem inż ale tylko dzięki swojemu uporowi i predyspozycjom. I LO to szkoła dla humanistów czyli obecnie nijaka.

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2015r. o 7:34
...a ja wybiorę II Liceum, to jest nowoczesna szkoła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Muzyk.od.7.boleści niezalogowany
7 maja 2015r. o 8:50
a ja polecam 1Lo. nie mam nic kompletnie do zarzucenia tej szkole- przygotowała mnie tak, jak chciałem. to jest w niej świetne- oprócz nauki, szkoła stawia bardzo na osobisty rozwój ucznia. jeśli ktoś ma ambicję- 1Lo się nada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczeń T niezalogowany
7 maja 2015r. o 8:51
Przyszłość to LOGISTYKA - dobrze wybrałem - polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~angieł niezalogowany
7 maja 2015r. o 9:27
Kończyłem I LO. Niestety, większość "wiedzy" stamtąd wyniesionej okazała się nieprzydatna w życiu. Wydumane humanistyczne teorie, jakieś "zasady", przeświadczenie o wysokim poziomie... Dopiero studia pokazały, ile ta szkoła jest warta. W pracy zawodowej, wiedza wyniesiona z I LO, okazała się być mało przydatna. Jedyny plus - matura w cztery, a nie pięć lat (kiedyś tak było) i szybsza radość upragnionego studiowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2015r. o 10:16
Do studiów wyższych szkoła przygotowuje bardzo dobrze. Jestem po mat-fizie i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że na tle większości ludzi, którzy zdawali razem ze mną egzaminy widać było różnicę. Z mojej klasy maturalnej wszyscy, którzy zdawali na studia zostali przyjęci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2015r. o 10:40
Wybieram II Liceum .znakomita kadra nauczycieli, świetna baza dydaktyczna , najlepsze warunki do uprawiania sportu, stypendia dla najlepszych uczniów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8325
#sarna1974 nieaktywny
7 maja 2015r. o 10:54
A wszyscy skończą w Biedronce albo w Lidlu na kasie ;)

sarna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza