Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uschnięte dęby w Trzebieniu Małym
~Anonim niezalogowany
9 maja 2015r. o 18:51
W jakim to jest języku "ochroniąc przyrodę" ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
9 maja 2015r. o 18:54
~Anonim napisał(a): W jakim to jest języku "ochroniąc przyrodę" ?



Przepraszam za literówkę, oczywiście chroniąc przyrodę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 19:25
He he, czy to dalszy ciąg opowieści pod tytułem "skarb"? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
9 maja 2015r. o 19:31
~ napisał(a): He he, czy to dalszy ciąg opowieści pod tytułem "skarb"? ;)


tak, pod korzeniami deba znajduje sie zloto, ktore sie nie zmiescilo w bombie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 19:38
fobiak napisał(a):
~ napisał(a): He he, czy to dalszy ciąg opowieści pod tytułem "skarb"? ;)


tak, pod korzeniami deba znajduje sie zloto, ktore sie nie zmiescilo w bombie.


No to "bąba"
Zaś ceny mieszkań w Trzebieniu polecą, jak się ludzie naczytają co tu się wyprawia .... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 20:29
pełno jest takich incydentów, władza , nie pozwala ściąć , to trzeba samemu się postarać ..., ludzie mają bardziej wyrachowane sposoby , nie trzeba w drzewie dziur wiercić , wystarczy litr pewnego srodku chemicznego , ogólnie dostępnego , na takie wielkie drzewo i miesiąc dwa, a drzewko będzie suche jak po rocznym leżakowaniu w tartaku ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 23:47
Gmina Nowogrodziec chyba nie ma obowiązku ochrony przyrody. W okolicach Bożego Narodzenia byłam na spacerze z psami i widziałam jak wycinano drzewa w okolicach gdzie była kiedyś plantacja róż. Wycinano tam wielkie brzozy, a wcześniej wycięto kilka wielkich zdrowych dębów. Zadzwoniłam do Gminy zapytać czy ktoś miał pozwolenie na wycięcie tych drzew. Pracownica powiedziała, że ta pani co się tym zajmuje jest w terenie, a ona nie wie. Ja do niej mówię niech w takim razie wyśle tam straż miejską to złapią złodziei na gorącym uczynku. A ona mi na to, że jest na rynku Gwiazdka i raczej nikt nie przyjedzie. Nie zrobiła nic, nikt się nie pofatygował i sprawa została olana. A jak ktoś wytnie sobie spróchniałe drzewo na własnym podwórku to wtedy są szybcy w naliczaniu kilkudziesięciotysięcznej kary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 23:50
Gmina Nowogrodziec chyba nie ma obowiązku ochrony przyrody. W okolicach Bożego Narodzenia byłam na spacerze z psami i widziałam jak wycinano drzewa w okolicach gdzie była kiedyś plantacja róż. Wycinano tam wielkie brzozy, a wcześniej wycięto kilka wielkich zdrowych dębów. Zadzwoniłam do Gminy zapytać czy ktoś miał pozwolenie na wycięcie tych drzew. Pracownica powiedziała, że ta pani co się tym zajmuje jest w terenie, a ona nie wie. Ja do niej mówię niech w takim razie wyśle tam straż miejską to złapią złodziei na gorącym uczynku. A ona mi na to, że jest na rynku Gwiazdka i raczej nikt nie przyjedzie. Nie zrobiła nic, nikt się nie pofatygował i sprawa została olana. A jak ktoś wytnie sobie spróchniałe drzewo na własnym podwórku to wtedy są szybcy w naliczaniu kilkudziesięciotysięcznej kary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza