Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czas decyzji. Wybieramy prezydenta
~ niezalogowany
10 maja 2015r. o 12:06
~pinochet napisał(a):
~ napisał(a): za to łamanie ciszy wyborczej zaraz wam tam wpadną do mieszkania antyterroryści hehe
To że jacyś dziwni ludzie wprowadzili ciszę wyborczą nie znaczy,że ktoś nie może napisać na kogo głosuje.Głupie prawo trzeba olewać,bo nigdy nie będzie zmienione


Co to nas obchodzi na kogo głosujesz? Po kiego wuja mi ta wiedza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
10 maja 2015r. o 12:12
to ide tez oddac glos na kukiza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
10 maja 2015r. o 12:22
~ napisał(a):
~pinochet napisał(a):
~ napisał(a): za to łamanie ciszy wyborczej zaraz wam tam wpadną do mieszkania antyterroryści hehe
To że jacyś dziwni ludzie wprowadzili ciszę wyborczą nie znaczy,że ktoś nie może napisać na kogo głosuje.Głupie prawo trzeba olewać,bo nigdy nie będzie zmienione


Co to nas obchodzi na kogo głosujesz? Po kiego wuja mi ta wiedza?
dlatego nie napisałem na kogo głosuje,pajacu.poruszyłem temat głupiej ciszy wyborczej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~persona non grata niezalogowany
10 maja 2015r. o 14:50
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QFFykQIrPCk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rubino niezalogowany
10 maja 2015r. o 14:54
bo tutaj jest jak jest i lepiej nie jest .. idę za Kukizem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2015r. o 16:31
http://www.chamsko.pl/64450/Glosuje_na_komuchoruskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10204
#lisu26 nieaktywny
10 maja 2015r. o 16:36
GŁOSUJE NA KOMUCHORUSKEGO[img=1431268587_kktuptd.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2015r. o 16:37
:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.