Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zwłoki kobiety
~MrWhite niezalogowany
13 maja 2015r. o 17:46
Przykro mi, że umarłaś sama. I gdzie było te państwo, w którym jest wszystko ok?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2015r. o 18:06
~MrWhite napisał(a): I gdzie było te państwo, w którym jest wszystko ok?


Dobrze się czujesz?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2015r. o 18:28
~Bolczyk napisał(a):
bajcia napisał(a): może nie miała rodziny, albo daleko mieszkają , zresztą po cóż rodzinie taka babcia, toż to tylko kłopot a sąsiedzi hmmm...w dzisiejszych czasach też są mało uczynni albo wcale... mieszkam na Starzyńskiego, 6 rodzin mieszka w tej klatce , jest ewentualne dzień dobry i tyle... bardzo często źle się czuję i sama zostaję z problemem, takie brzydkie czasy a jeszcze brzydsza znieczulica , i po co chodzimy do kościoła ????????


Proponuję zamiast do kościoła to z sąsiadami kawę i jakieś ciasto spożyć w niedzielę ;)


Na sąsiadów trzeba uważać.. Wiem coś o tym. Jestem tylko na dzień dobry i to nie ze wszystkimi bo wolę nie znać, ale jak ktoś przyjdzie z prośbą o pomoc to pomogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2015r. o 22:31
~ napisał(a): ...
Na sąsiadów trzeba uważać.. Wiem coś o tym. Jestem tylko na dzień dobry i to nie ze wszystkimi bo wolę nie znać, ale jak ktoś przyjdzie z prośbą o pomoc to pomogę.


A któż by prosił o pomoc takiego odszczepieńca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2015r. o 22:44
~ napisał(a): i oczywiście radiowóz latem na zimówkach :)




i przed przejściem dla pieszych :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kk niezalogowany
14 maja 2015r. o 4:57
bajcia napisał(a): może nie miała rodziny, albo daleko mieszkają , zresztą po cóż rodzinie taka babcia, toż to tylko kłopot a sąsiedzi hmmm...w dzisiejszych czasach też są mało uczynni albo wcale... mieszkam na Starzyńskiego, 6 rodzin mieszka w tej klatce , jest ewentualne dzień dobry i tyle... bardzo często źle się czuję i sama zostaję z problemem, takie brzydkie czasy a jeszcze brzydsza znieczulica , i po co chodzimy do kościoła ????????


W tym przypadku nie znieczulica tylko po prostu kazdy ma wlasne sprawy, problemy, sprawy rodzinne etc. Dnia i tak brakuje. Brakowaloby mi jeszcze zajmowac sie problemami sasiadow... jak ktos nie ma co robic i ma zycie jak z bajki to czemu nie tylko ilu takich jest?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WR niezalogowany
14 maja 2015r. o 9:43
fobiak napisał(a): aby nie zakladac nowego tematu "przyklady parkowania" redakcja odwalila robote w jednym temacie.


Dla porzadku : zdjęcie wykonano kilka lat temu podczas obchodów święta ceramiki lub dni Bolesławca o ile dobrze pamietam. Ulica sierpnia 80 była wówczas wyłaczona z ruchu pojazdów, a Policja zabezpieczała imprezę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 maja 2015r. o 13:08
~ napisał(a):
~ napisał(a): i oczywiście radiowóz latem na zimówkach :)




i przed przejściem dla pieszych :)

Nie przed lecz za,a poza tym na poboczu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.