Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolizja z udziałem radiowozu
~ niezalogowany
17 maja 2015r. o 9:39
~mirek napisał(a): Tylko i wyłącznie wina policjanta kierującego radiowozem.Naoglądali się chłopcy marnych filmów amerykańskich i chcą być"szeryfami".Dla nich nie liczy się bezpieczeństwo,ale tylko to żeby dorwać kierowcę i wlepić mandat.Bardzo dużo jeżdżę po Zachodniej Europie i tam nie ma czegoś takiego jak u nas.Ciągłe łapanki,akcje ,,policjant na każdym rogu,,Tam policja jest dla ludzi a nie jak u nas po to,żeby ich ograbiać i jeszcze wciskać ciemnotę,że to dla bezpieczeństwa(są tacy,co w to wierzą)


Proszę porównać sobie statystyki wypadków, kolizji, osób rannych oraz ile osób ginie na polskich drogach ze statystykami krajów zachodnich. Zobaczysz wtedy kolosalną różnicę i odpowiesz sobie sam na pytanie, dlaczego policjantów w Polsce jest więcej, są bardziej restrykcyjni, a przepisy ruchu drogowego ulegają zmianie i są surowsze. Poprawy bezpieczeństwa wymusza UE od Polski. Z tego co wiem to stan etatowy ruchu drogowego we wszystkich miastach wzrósł dwukrotnie. Niestety polscy kierowcy pozostają daleko w tyle jeżeli chodzi o kulturę jazdy i przestrzeganie przepisów. Mamy za to mnóstwo znawców od rekonstrukcji wypadków, co widać na tutejszym forum po wpisach użytkowników, którzy prześcigają się w domysłach na temat tego zdarzenia, a nawet na 100% nie wiedzą z jakiego kierunku i gdzie poruszały się pojazdy. Otóż w ramach sprostowania napiszę jeszcze raz. Radiowóz marki KIA poruszał się ul. Garncarską (od ul. K.Paryskiej) i chciał skręcić w ul. Lubańską, natomiast pojazd marki Honda poruszał się cały czas ul. Garncarską i jechał w kierunku ul. K. Paryskiej. Nie ulega wątpliwości, że policjant jest winny spowodowania zdarzenia nie ustępując pierwszeństwa przejazdu Hondzie. To tyle, dalsze komentarze są zbędne. Życzę zdrowia obu kierujacym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
17 maja 2015r. o 12:53
kupię koguta od tego auta :D dobrze wam tak, to za mój ostatni mandat :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2015r. o 14:30
~ola napisał(a): Ludzie ale wy macie problem. To wina kierowcy hondy. Po to policja wlacza syglalizacje swietlna i dzwiekowa zeby z daleka bylo ich slychac. A ze ludzie zawsze mysla ze "moze zdarza". Wspolczuje kierowca nic przyjemnego, a do komentowania tez nic nie widze.stalo sie i po sprawie
A napewno mieli włączoną sygnalizacje świetlną ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pb niezalogowany
17 maja 2015r. o 15:10
poczytaj sobie,czy kierowca pojazdu uprzywilejowanego ma również obowiązki czy tylko prawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2015r. o 15:15
Przyjdzie kit bedzie git japonia vs korea 1:0 dla japonii. A o rozbitym radiowozie 2 tyg temu nie pisali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2015r. o 15:27
A moze jakis mily pan policjant sie wypowie ile na odprawie szef kaze kaski przywiezc?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel niezalogowany
17 maja 2015r. o 16:12
mi też ostatnio wystawili mandat za rzekomo przekroczoną prędkość :( a jechałem zgodnie z przepisami po prostu pokazano mi pomiar innego pojazdu :( to nie policja to zwykli oszuści !! !! !! pewnie że dobrze im tak !! !! :) :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cienias niezalogowany
17 maja 2015r. o 16:37
w tym miejscu jest tak,że policja nie widziała hondy ani honda policji ;kto jeżdzi tam to o tym dobrze wie;jest to jedno z miejsc gdzie trzeba bardzo uważać jeżeli z ulicy Garncarskiej chce się skręcić w Lubańską
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.