Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
RUNdka z Powiatem
~zaqwer niezalogowany
23 maja 2015r. o 23:06
Fajna sprawa... Szkoda, że raz w roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
24 maja 2015r. o 7:52
Czy tam na zdjęciu "biegnie" Kordek?
W dżinsach i lakierkach biegnie? Gość zawsze elegancki.
W ogóle po nim nie widać że maratony robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
24 maja 2015r. o 8:09
rundka po powiecie, co powiecie? ;)

&
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
321
#kordek nieaktywny
24 maja 2015r. o 10:18
~majętny Stef napisał(a): Czy tam na zdjęciu "biegnie" Kordek?
W dżinsach i lakierkach biegnie? Gość zawsze elegancki.
W ogóle po nim nie widać że maratony robi.


Tak, to ja. Przebiegłem całe 100 metrów.
PS. Byłem współorganizatorem RUNDKI i dowoziłem ludzi na trasę. Dla mnie "maratonem" jest przebiegnięcie kilometra........ ale pracuję nad sobą.


Dopisane 24.05.2015r. o godz. 10:18:

Dziękuję wszystkim , którzy zorganizowali kolejną RUNDKĘ. To trudne logistycznie przedsięwzięcie począwszy od uzyskania pozwoleń policji , nadleśnictwa , zamknięcia dróg , przygotowania trasy , przygotowania naboru biegaczy (152 osoby!) , dowozu biegaczy na trasę a skończywszy na przygotowaniu występów przed starostwem. Myślę , że wypadło fajnie - dopisała pogoda. Dziękuję Bogdanowi Nowakowi za wypożyczenie scenki, mojej ekipie z Centrum za współorganizację całej imprezy ( Ani, Jurkowi, Januszowi, Kindze,Justynie oraz niezawodnemu Edwardowi za prowadzenie pilota w trasie). Dziękuję za współpracę Markowi Łętowskiemu, wolontariuszom,pracownikom Wydziału Promocji oraz Kasi za dowodzenie całej imprezy na placu.

Cezariusz Rudyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2015r. o 11:03
Fajnie było. A mój maluch z medalem spał. W końcu to jego pierwsza zdobycz ☺
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 maja 2015r. o 14:40
Ludzie potrzebują administracji samorządowej, żeby zorganizować sobie bieganie. Koniec świata.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
24 maja 2015r. o 17:37
To administracja wszelkiej maści potrzebuje ludzi, aby trwać na stołkach. Robi igrzyska dla ściemy...... :-) Jest to dwa w jednym, dla ludzi czas relaksu i dla siebie, co? Odpowiedzi tyle, ilu odpowiadających.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2015r. o 18:06
skorn napisał(a): Ludzie potrzebują administracji samorządowej, żeby zorganizować sobie bieganie. Koniec świata.


Jesteś w błędzie. Każdy może zorganizować bieganie. To jest już 4 edycja tego biegu i zapewne będzie więcej.

~Tak z boku patrząc........... napisał(a): To administracja wszelkiej maści potrzebuje ludzi, aby trwać na stołkach. Robi igrzyska dla ściemy...... :-) Jest to dwa w jednym, dla ludzi czas relaksu i dla siebie, co? Odpowiedzi tyle, ilu odpowiadających.


Czy dla ściemy? Dla jednych będzie zabawa, a inni potraktują to jako kiełbasę wyborczą. Wasz wybór, tylko ilu z wypowiadających się na tym forum aktywnie spędza weekendy (niekoniecznie wszystkie). Tu również chodzi o zachęcenie młodych ludzi do ruszenia tyłka sprzed komputera. :P Brzuchy Wam rosną TROLE INTERNETOWE :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.