Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie woleli Komorowskiego
13054
#kajtek68 nieaktywny
2 czerwca 2015r. o 11:41
Pannazdzieckiem napisał(a): Skornik całkiem słusznie wytłumaczył Ci motywy mego postępowania ... I cieszy mnie to , że mam naśladowcę w myśleniu . Smuci jednak fakt ...

Filozofia "psa ogrodnika" jest mi kompletnie obca, chamski chadziarze.

skorn napisał(a): Ten typ tak ma, zajmuje się formą, nie treścią.

Jeszcze na głowę nie upadłem, abym przyjmował do wiadomości wszelakie treści, które pojawiają się na forum serwisu Bolesławiec dla Ciebie ;)

88.199.22.*** napisał(a): Możesz przetłumaczyć na polski?

Ksiądz jest podmiotem w zdaniu, a nie nazwą własną.

A wszystkich polonistów przepraszam za moje uchybienia językowi polskiemu, który jest moim ojczystym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
2 czerwca 2015r. o 11:53
Teraz wszyscy wyborcy którzy zagłosowali na Komorowskiego powinni się zjednoczyć i śpiewać patriotyczną pieśń "Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 czerwca 2015r. o 15:31
kajtek68 napisał(a): przepraszam za moje uchybienia językowi polskiemu


Skoro sam popełniasz błędy, to może odpuściłbyś sobie pouczanie innych?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
2 czerwca 2015r. o 15:47
skorn napisał(a):
kajtek68 napisał(a): przepraszam za moje uchybienia językowi polskiemu


Skoro sam popełniasz błędy, to może odpuściłbyś sobie pouczanie innych?


Nie wymagaj od drogowskazu, żeby podążał drogą, którą wskazuje:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 czerwca 2015r. o 16:03
skorn napisał(a):
kajtek68 napisał(a): przepraszam za moje uchybienia językowi polskiemu


Skoro sam popełniasz błędy, to może odpuściłbyś sobie pouczanie innych?


Ależ Skorniku , ktokolwiek jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem :D

We mnie :)

Ja również przepraszam ... no ale facetbezmatury , zwany inaczej chamskim chadziarem może sobie pozwolić na " są " przez " som " :D
Poloniście nie przystoi. :)

A wracając do sprawy Hegemonie. Ci , którzy interesują się nie tylko ortografią i upadającym właśnie językiem Polan . Ci , którzy widzą coś więcej niż tylko " muzykę , której słuchamy " i niby śmieszne demotywatory ... Ci zapewne przyznają mi rację ... nasze dzieci , podobnie jak my , zostały skazane na niewolnictwo. A niby feudalizm już zdechł :|

Piona Jegomościu :D Klasyczna logika :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2015r. o 16:42
jegomosc napisał(a):
Nie wymagaj od drogowskazu, żeby podążał drogą, którą wskazuje:)


Kwiatuszku ale od polonisty jako drogowskazu to na pewno tak buziolki :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
2 czerwca 2015r. o 16:54
~ napisał(a): Jest jeden oskarżony ,drugi schował się w Watykanie i jest jeszcze kilka pozwów o molestowanie ministrantów.Z tą jedną owcą to nie przesadzaj .


Pozwolą się pedałom żenić i tych patologii nie będzie, ;) bo będą legalnie chodzić za rączkę i nie potrzebne będą wysokie mury i konfesjonały :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2015r. o 17:55
~koral napisał(a):
~ napisał(a): Jest jeden oskarżony ,drugi schował się w Watykanie i jest jeszcze kilka pozwów o molestowanie ministrantów.Z tą jedną owcą to nie przesadzaj .


Pozwolą się pedałom żenić i tych patologii nie będzie, ;) bo będą legalnie chodzić za rączkę i nie potrzebne będą wysokie mury i konfesjonały :D :D

Jeżeli ci twoi pedały są pełnoletni i robią te świństwa za obopólnym przyzwoleniem to jest ich sprawa, nie porównuj tego z tymi co robią to dzieciom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.