Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa Festyn Parafialny przy ul. Orzeszkowej
~ niezalogowany
31 maja 2015r. o 23:04
falco napisał(a):
skorn napisał(a):
falco napisał(a): ''żenujące '' to są te wpisy bandy hipokrytów co to w kościele krzyżem leżą a tu chcą ''strzelać po pysku''


Przecież tylko po to rozpoczynasz dyskusje w takich tematach, żeby sobie poużywać.


:D


Zakompleksiony pajacyk w brudnych kapciach....... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 czerwca 2015r. o 5:02
wybaczam wam bo nie wiecie co czynicie :P
tak to już jest z ludźmi ubezwłasnowolnionymi :D

zaprawdę to wam powiadam ....

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 czerwca 2015r. o 9:36
falco napisał(a): wybaczam wam bo nie wiecie co czynicie :P
tak to już jest z ludźmi ubezwłasnowolnionymi :D

zaprawdę to wam powiadam ....


Najpierw wybacz samemu sobie może wtedy nie będziesz miał kompleksów....... I wyleczysz się z obsesji..... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 czerwca 2015r. o 9:50
falco napisał(a):
ale i 80% kleru jest oszustami i złodziejami i też wiem co piszę...
ja chyba taż bo nie znam żadnego uczciwego księdza bo jedyny z takich w Bolesławcu zmarł kilka lat wstecz...
ale za jego czasów Kościół był kościołem a dzisiaj Kościół jest niczym innym jak odmianą Tesco czy Reala handlującego ''podróbkami''
tanio kupić ,drogo sprzedać bo najważniejszy zysk ...


W d*pie byłeś, g**no widziałeś, o kościele i o księżach nie masz bladego pojęcia i żadnego księdza nie znasz. Zaledwie powtarzasz łgarstwa gebbelsików (dokładając własne), którzy nie potrafiąc udźwignąć wysokich wymagań moralnych, szukają zagłuszania własnego sumienia pisząc legendy o księżach oszustach i złodziejach.

Była taka głośna afera o przekręconych milionach z tytułu zwrotu majątku kościelnego. A że cała sprawa okazała się w całości z d*py wzięta, to już milczą. Nawet nie wspominając fakcie, że sam proces ze sfingowanymi zarzutami dotyczył 3 z 1200 (zaledwie tyle wszystkich zwrotów w całej Polsce!).
Kto o tym napisał?

Gdyby istniał choćby cień sprawiedliwości, takich bezczelnych kłamców i oszczerców jak ty by zamykano. A elementarna przyzwoitość nakazywałaby przynajmniej napluć w załgane ślepia oszczercy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 czerwca 2015r. o 17:31
:D

oczywiście ...
chcesz jeszcze coś dodać? :D

później może znajdę odrobinę czasu dla ciebie tylko ...nie wiem czy warto :P
coś ty w życiu nabroił że teraz nawet w świetle oczywistych faktów bronisz nadal ''sukienkowych''?

chcesz odkupienia ?... ;) będzie ciężko... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 czerwca 2015r. o 17:42
Kompleksy leczysz oskarżając innych...... To Ci nie pomoże..... Życie Cie jeszcze nauczy i kultury i pokory...... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 czerwca 2015r. o 19:11
kompleksy? :D
o czym ty piszesz ?...ja nie wiem co to znaczy :D

ale ze względu na dzień dziecka wybaczam wam...
młodość ma swoje prawa chociaż w waszym przypadku długo będziecie '' młodzi'' ;) czytaj ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Małgorzata niezalogowany
2 czerwca 2015r. o 9:02
~ napisał(a): Ale jaja. Festyn z okazji Dnia Dziecka. Kasa na ogrzewanie. Hipokryzja!!!! Uczciwiej byloby powiedzieć "zrzuta na ogrzewanie" a nie mamić dniem dziecka.


WSZYSTKIE ATRAKCJE DLA DZIECI BYŁY ZA DARMO ORAZ SŁODYCZE I LODY DZIECI OTRZYMYWAŁY BEZ OGRANICZEŃ!!!!!!!!!!!!

Jeśli nie jesteś uświadomiony/a co i jak to proszę nie wydawaj bzdurnych opinii !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.