Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tym razem do rezerwy
11445
PanM
8 lipca 2015r. o 18:57
Co stoi na przeszkodzie aby pracownicy służb mundurowych pracowali tak długo jak pozostali.?

Wcześniejsza emerytura skutkuje tym że podatnik ma w tym samym czasie na utrzymaniu nie jednego a kilku mundurowych.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chamski chadziar niezalogowany
8 lipca 2015r. o 22:16
PanM napisał(a): Co stoi na przeszkodzie aby pracownicy służb mundurowych pracowali tak długo jak pozostali.?



Nic , Przemo :) . Oprócz zjawiska , jakie opisał Orwell w " Folwarku zwierzęcym " ... cytuję : wszystkie zwierzęta są równe , ale niektóre równiejsze ... wojsko , policja , straż wiejska i miejska , tzw. wymiar sprawiedliwości wraz z prokuraturą , nie mówiąc o administracji Państwa istniejącego jedynie teoretycznie.

Przodkowie w grobach się przewracają. Qurcze , chciałbym żyć w normalnym świecie ...

Dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żołnierz niezalogowany
8 lipca 2015r. o 22:30
Zero szacunku w tym Kraju do munduru... W normalnym Kraju żolnierz jest bohaterem, dumą narodu, a u nas? Jak z wszystkim patologia nazywani "darmozjadami" itp. szkoda gadać człowiek zaczyna się wstydzić służby i wraca do domu stroju cywilnym bo nie chce być wytykany palcami.. wstydźcie się ludzie.... Jak uczestniczyłem na przykład w powodzi to ludzie klaskali dziekowali blagali o pomoc i ją otrzymali. Ale tacy polacy są .... jak trzeba to bohaterowie jak nic się nie dzieje to najlepiej zwolnić bo po co moje podatki na nich idą.... długo by gadać,,, Polacy nie zasługujecie na wyszkoloną, nowoczesną armię i niech Was Bóg blogosławi jak odpukać nadejdzie wojna....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żołnierz niezalogowany
8 lipca 2015r. o 22:30
Zero szacunku w tym Kraju do munduru... W normalnym Kraju żolnierz jest bohaterem, dumą narodu, a u nas? Jak z wszystkim patologia nazywani "darmozjadami" itp. szkoda gadać człowiek zaczyna się wstydzić służby i wraca do domu stroju cywilnym bo nie chce być wytykany palcami.. wstydźcie się ludzie.... Jak uczestniczyłem na przykład w powodzi to ludzie klaskali dziekowali blagali o pomoc i ją otrzymali. Ale tacy polacy są .... jak trzeba to bohaterowie jak nic się nie dzieje to najlepiej zwolnić bo po co moje podatki na nich idą.... długo by gadać,,, Polacy nie zasługujecie na wyszkoloną, nowoczesną armię i niech Was Bóg blogosławi jak odpukać nadejdzie wojna....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
8 lipca 2015r. o 22:41
Panie Żołnierzu, z szacunkiem do Pana wypowiedzi, ale nie dziwmy się takim postawom jak Naród jest tak "skanalizowany".
Nie traci aktualności ocena Naszego Narodu .... "Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród [Polacy] gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych." Jeszcze na deser....."Jest niewiele cnót, których Polacy nie posiadają, i niewiele pomyłek, których udało im się uniknąć." Dobrej nocy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chamski chadziar niezalogowany
8 lipca 2015r. o 22:54
Żołnierz , w ubiegłym stuleciu służyłem w JW 2446 , Trzeci drezdeński pułk czołgów niezatapialnych . Kompania łączności , Specjalizacja : naprawa radiostacji R - 134 , R - 126 i ładowanie akumulatorów. Wtedy Armia liczyła sobie jakieś trzysta tysięcy luda pod bronią i była przeznaczona , zgodnie z doktryną na mięso armatnie w sześć dni od rozpoczęcia konfliktu zbrojnego. Po tym wkraczali Ruskie i wprowadzali mir na całej Planecie. Dzisiaj robią to hamerykańce sterowane z Knesetu ... o wdzięcznej nazwie Kongres USA.

Szacun za pomoc powodzianom :) , ale nie jesteście " nowoczesną , wyszkoloną armią " , tylko zwykłymi najemnikami , dla mamony w Monie.

Dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2015r. o 0:36
~chamski chadziar napisał(a): Żołnierz , w ubiegłym stuleciu służyłem w JW 2446 , Trzeci drezdeński pułk czołgów niezatapialnych . Kompania łączności , Specjalizacja : naprawa radiostacji R - 134 , R - 126 i ładowanie akumulatorów. Wtedy Armia liczyła sobie jakieś trzysta tysięcy luda pod bronią i była przeznaczona , zgodnie z doktryną na mięso armatnie w sześć dni od rozpoczęcia konfliktu zbrojnego. Po tym wkraczali Ruskie i wprowadzali mir na całej Planecie. Dzisiaj robią to hamerykańce sterowane z Knesetu ... o wdzięcznej nazwie Kongres USA.

Szacun za pomoc powodzianom :) , ale nie jesteście " nowoczesną , wyszkoloną armią " , tylko zwykłymi najemnikami , dla mamony w Monie.

Dobranoc :)


Każdy miał swój las. Jedni mieli laswegas drudzy laspalmas a jeszcze inni żagańlas.
Pomyliłeś chyba nr jednostki.
Najlepiej wyszkolonymi żołnierzami na świecie są jednak najemnicy. Odnośnie kasy to i ksiądz się za pieniądze modli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2015r. o 1:59
Żołnierzu... mam szacunek do munduru i żołnierzy, lecz wytłumacz mi dlaczego Wy -mundurowi- idziecie tak wcześnie na emerytury? Za nic nie mogę pojąć czym się różnicie od nas- roboli-... i to własnie to powoduje że ludzie nie szaleją na widok munduru, a nie sam zawód żołnierza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.