Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rewolucja w sklepikach szkolnych
~uczeń niezalogowany
3 sierpnia 2015r. o 17:21
A niech likwidują. Jabłek nie będę wcinał. Prosty powód. Na Iwinach wyjdę na przerwie z szkoły i przejdę przez ulicę do nowo wybudowanego Lidla. Wtedy nakupie sobie nie zdrowej żywności typu chipsy, cola i dla poprawy nauki napoja energetyzującego. Obżarty będę po całości. Moi koledzy też się cieszą, że wybudowano blisko szkoły markecik :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzysiekxxx niezalogowany
2 września 2015r. o 21:26
Otyłe dzieci którym się nie chce ćwiczyć? A może dlatego że nie ćwiczą ,nie są aktywne obrastają tłuszczem?Ja opychałem się mlekiem skondensowanym prosto z tubki, żarłem oranżadki w proszku i leguminy a nie jestem otyły bo biegałem za piłką, jeździłem rowerem itp. Zwalanie winy za otyłość na sklepiki szkolne to polowanie na czarownice i tylko ktoś o małej wyobraźni może wierzyć w te brednie.Życzę powodzenia w pilnowaniu dzieci na przerwach bo będą i tak biegać do pobliskich sklepów. Znajoma pracująca w sklepie w pobliżu szkoły właśnie dziś mi opowiadała że przeżyła istne oblężenie dzieciaków kupujących słodycze (sklepiki w szkołach polikwidowane). Ludzie oderwani od rzeczywistości nie powinni ustanawiać prawa ale w Polsce niestety jest to norma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
2 września 2015r. o 21:34
Podobno hitem tego roku w sklepikach jest szczaw z nasypu i mirabelki ....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
2 września 2015r. o 22:41
Zgodnie z prawem 15-latki mogą w Polsce kupić tabletkę wczesnoporonną, tzw, "dzień po", ale nie mogą kupić kanapki z majonezem - to jakiś obłęd.
"Cudne" jest to nasze parcie do Jewropy...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 23:45
Za RWPG ZSRR aż tak głęboko, jak dziś UE, w nasze życie nie ingerował. Można było jeść co kto lubi a nie to co władza nakaże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adam niezalogowany
3 września 2015r. o 17:13
Przecież to świetna okazja do nauki pierwszych kroków w biznesie!
Moja córka już wie co robić :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
3 września 2015r. o 17:27
Z ostatniej chwili ... podobno zatrzymano w szkole siatkę dilerów.... pączków ;)

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
3 września 2015r. o 21:24
"W sklepiku (...) w ciągu dwóch dni sprzedało się jedno jabłko."

"Mam Biedronkę obok szkoły, do której teraz będzie przed lekcjami i na długiej przerwie chodzić większość uczniów. Pozdrawiam ministrów, pomysł jest do niczego, Pani sklepikowa zawsze robiła nam bardzo dobre kanapki z serem, sałatą, kapustą, ogórkiem... Tego smaku się nie zapomni. ;)"

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/6562755,sklepiki-szkolne-maja-problem-banany-jablka-produktow-dozwolonych-nikt-nie-kupuje,id,t.html?cookie=1


:D :D :D :D
No to teraz pani premierzyco będą dopiero grubaski. Zamiast kanapki... pączek, cola i trzy batony z biedronki. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.