Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy pracodawca może dopłacić do wyprawki szkolnej?
11445
PanM
13 sierpnia 2015r. o 20:40
Czym mniej tego typu wynalazków tym więcej ludzi będzie stać na zakupy.
W Polsce kwota wolna jest symboliczna a wszystkie akcje pomocowe nazbyt skomplikowane./ sic becikowe / .
Państwo nie powinno zastępować rynku pracy.
Pastwo powinno stwarzać warunki dla jego rozwoju.

Jak jest każdy widzi -- powyższy artykuł jest tego namacalnym dowodem.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 20:49
Weź się chłopie za robotę a nie trujesz w każdym temacie o każdej porze dnia i nocy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XxX niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 21:00
Sra ta ta ta ,sru tu tu tu ,skręcę sobie majtki z drutu.
Przecież to jest lipa.Może jakieś duuuże firmy mają kasę na wyprawki dla dzieci pracowników jednak ja ludzi korzystających z takiej pomocy nie znam.Wcale nie dla tego że mam bogatych znajomych i im się nie należy,cała ta pomoc to jedna wielka ściema.Jak ktoś pomagał w wyprawkach to jeśli dobrze pamiętam TPD albo MOPS ale to było kiedyś.Teraz szczerze wątpię żeby taka pomoc istniała a jeśli istnieje to zapewne ma wymiar symboliczny.Państwo chce żebyśmy się rozmnażali,chcą aby miał kto robić na nasze emerytury,ale nie robią nic w celu pomocy osobom gotowym zakładać duże rodziny.To nie jest normalne,Polsce jeszcze bardzo dużo brakuje do normalności.Czas zasuwa i niestety mogą się obudzić z ręką w nocniku bo będzie już za późno na kolejne genialne kłamstwa i wspaniałe projekty pt 500zł na dziecko.Ciekawe skąd weźmie się kasa na emerytury i renty jak to wszystko szlag trafi i okaże się że nie ma kto na ZUS zapierniczać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do gupka niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 22:13
~ja napisał(a): Weź się chłopie za robotę a nie trujesz w każdym temacie o każdej porze dnia i nocy


tylko niedorozwoje wierzą w cudzą bezinteresowną dobroczynność.Jak cie stać to dopłacaj komu chcesz na co chcesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~snafu niezalogowany
14 sierpnia 2015r. o 21:14
Jesli oceniasz swoje prostackie podejscie na podstawie swojego otoczenia to ci wspolczuje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2015r. o 0:19
1200? Przeciez to najnizsza krajowa(netto).Czyli moja pensja.A za co zyc przez caly miesiac?
Ja nie chce zeby panstwo cos mi dawalo.Ja chce zeby panstwo mi mniej zabieralo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie górnik niezalogowany
15 sierpnia 2015r. o 15:56
Tak tylko przypomnę, że w zeszłym roku KGHM wypłaciło górnikom tzw. kredkowe w wysokości 2.294,70 zł brutto. Przeznaczone jest ono na każde dziecko które rozpoczyna naukę w szkole, począwszy od pierwszej klasy szkoły podstawowej aż do ostatniej klasy szkoły ponadgimnazjalnej, nie dłużej jednak niż do ukończenia przez dziecko 21 roku życia.
Kasa na książki, zeszyty, ale też nowy dres czy buty sportowe. W tym roku jest podobnie.

A ile hojni bolesławieccy przedsiębiorcy wypłacili swoim pracownikom ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2015r. o 0:11
Piszecie o doplacie do wyprawki, a ja zapytam co ma zrobic samotna matka ktorej dzieciom nie nalezy sie dofinansowanie ze szkoly i niestety stypendium też zabrano bo podjela prace? Na 3 osoby ma 1 500 Pl z czego musi utrzymac mieszkanie,dzieci i siebie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.