Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
12 pijanych kierujących
11100
#Blackjack nieaktywny
21 sierpnia 2015r. o 9:54
~Ramaj napisał(a):
~AGR napisał(a): A dlaczego nigdy nie podaje się ile owi "pijani" za kółkiem mieli wg wskazania alkomatu ? Bo jeżeli około 0,023 to czy nawet do pół promila, to jedynie dowód w jak policyjnym państwie żyjemy. A wszystkim świętoszkom typu "dobrze tak pijakom etc." życzę, żeby kiedyś nasza kochana policja złapała was po małym piwie lub lampce wina. Ciekawe pajace co wtedy powiecie ? Widać, że nie wyjeżdżacie dalej niż granice powiatu. A przecież Europa wielka, można popatrzeć i wyciągnąć wnioski.

Dokładnie.
To tylko u nas "pijany" to facet z 0,23 promila.Tylko u nas zatrzymuje sie jak leci kierowców i każe dmuchać. Przejedź pół europy i jeżeli spotykasz policję drogową to tam gdzie być powinna.Przejedź granice i na 100 km masz kilka kontroli lub pułapek.Tylko u nas kierowcy są zwierzyną łowną.


To wyjedź tam gdzie można pić i normalnym ludziom daj żyć bez wódy.... Tak ciężko powstrzymać się od picia jak masz jutro jechać autem? Jeżeli tak, to czas zacząć chodzić na odwyk, bo to dobrze nie wróży.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 10:48
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a): Anetka serdeczne gratulacje ;-), jeszcze tylko rozprawa i rowerem przez świat.

To ile wydmuchała? ;)


Coś prawie promila
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ajpod niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 10:58
Sam dmuchałem w alkomat w bożejowicach koło lewiatana czy to słuszne jak najbradziej tak lecz jesli Ci sami Panowie urzadzaja polowania aby wykonać plan rzadowy w sprawie mandatów stanowczo mówie nie. Ponieważ to jaq jestem ich pracodawcą , to ja i wielu innych obywateli łozy na ich pensje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
21 sierpnia 2015r. o 13:05
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a): Anetka serdeczne gratulacje ;-), jeszcze tylko rozprawa i rowerem przez świat.

To ile wydmuchała? ;)


Coś prawie promila


Masakra... fakt pozostaje rowerek... ale chyba taki do ćwiczeń :)

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGR niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 14:03
Widzę, że są jednak osoby, które podzielają mój pogląd, że intencja policyjnych akcji nie jest bezpieczeństwo, a chciwość fiskusa. To jeszcze kilka argumentów:

Gdyby o bezpieczeństwo chodziło:
-można by nakazać kierowcom posiadanie alkomatów (był taki projekt). Jestem przekonany, że zdecydowana większość nie wsiadłaby za kółko widząc, że nie nadaje się do jazdy

-droższa opcja to alko-locki w autach, ale co tam, wszak podobno chodzi o bezpieczeństwo na drogach - dlaczego tego nikt nie robi ? (pytanie do inteligentnych)

-podobno zmęczony kierowca, to jak pijany kierowca. Kto choć raz w życiu jechał dłużej niż 8h non-stop (nie liczę krótkich przerw) ? Zabieramy prawko ?

- w wielu krajach próg tolerancji to pół promila, czyli więcej niż u nas, a jednak tam nikt nie zamyka ulicy i nie zatrzymuje prawidłowo jadących pojazdów, bo nie chodzi o to, żeby za wszelką cenę wyrobić statystyki. Czy tam jest więcej wypadków ?

Zaznaczam, że nie jestem zwolennikiem jazdy po alkoholu i tego unikam, ale krew mnie zalewa na myśl, że mogę stracić prawo jazdy za jazdę po 1 piwie po zakupy do osiedlowego sklepu na. I nie ma to nic wspólnego z bezpieczeństwem, tak samo jak dawanie ludziom mandatów za przejście przez pasy na czerwonym świetle. Zresztą, co wam będę mówił. Spróbujcie zrobić to sami przy policji w Anglii lub we Włoszech i sprawdźcie reakcje policjanta.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 14:12
jawol jawol ich liebe alkohol
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
21 sierpnia 2015r. o 14:13
~AGR napisał(a): Widzę, że są jednak osoby, które podzielają mój pogląd, że intencja policyjnych akcji nie jest bezpieczeństwo, a chciwość fiskusa. To jeszcze kilka argumentów:

Gdyby o bezpieczeństwo chodziło:
-można by nakazać kierowcom posiadanie alkomatów (był taki projekt). Jestem przekonany, że zdecydowana większość nie wsiadłaby za kółko widząc, że nie nadaje się do jazdy

-droższa opcja to alko-locki w autach, ale co tam, wszak podobno chodzi o bezpieczeństwo na drogach - dlaczego tego nikt nie robi ? (pytanie do inteligentnych)

-podobno zmęczony kierowca, to jak pijany kierowca. Kto choć raz w życiu jechał dłużej niż 8h non-stop (nie liczę krótkich przerw) ? Zabieramy prawko ?

- w wielu krajach próg tolerancji to pół promila, czyli więcej niż u nas, a jednak tam nikt nie zamyka ulicy i nie zatrzymuje prawidłowo jadących pojazdów, bo nie chodzi o to, żeby za wszelką cenę wyrobić statystyki. Czy tam jest więcej wypadków ?

Zaznaczam, że nie jestem zwolennikiem jazdy po alkoholu i tego unikam, ale krew mnie zalewa na myśl, że mogę stracić prawo jazdy za jazdę po 1 piwie po zakupy do osiedlowego sklepu na. I nie ma to nic wspólnego z bezpieczeństwem, tak samo jak dawanie ludziom mandatów za przejście przez pasy na czerwonym świetle. Zresztą, co wam będę mówił. Spróbujcie zrobić to sami przy policji w Anglii lub we Włoszech i sprawdźcie reakcje policjanta.



To wyjedz do kraju gdzie możesz pić i jeździć. Nie dla alkoholików za kółkiem ....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGR niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 14:19
Czytaj ze zrozumieniem, proszę Cię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.