Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kobieta potrącona na autostradzie A4 nie żyje
4106
#igrek nieaktywny
22 sierpnia 2015r. o 14:35
~ napisał(a):
Dzisiaj są takie czasy, że jak ktoś zadzwoniłby na policję bolesławiecką, to skazana zostałaby osoba dzwoniąca. Doświadczyliśmy tego, i opowiadamy to wszędzie jak policja postąpiła z uczciwymi ludźmi i przeczołgała ich przez sąd, a wredny sędzia niewinne osoby skazał. Gdybyśmy takie zdarzenie widzieli, to zawsze powiedzielibyśmy, że nic nie widzieliśmy. Dlatego nie ma co się dziwić ludziom widzącym ale nie dzwoniącym na policję bolesławiecką. Nie tylko ja nienawidzę policjantów bolesławieckich...

Ty człowiecze masz bardzo poważny problem, który ewidentnie się pogłębia. To zdarzenie nie miało miejsca na terenie Bolesławca więc telefonowanie do bolesławieckiej Policji nie było konieczne. Zdarzenie miało miejsce w okolicach Legnicy więc tam zasadnym byłoby telefonować. Proponuję ci czym prędzej skontaktować się z lekarzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hv97 niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 14:36
~Anonim napisał(a): Dlaczego założono z góry, że ktoś ją potrącił? Co miałaby robić kobieta na autostradzie? Może po prostu ktoś ją wyrzucił z auta?

no właśnie, sekcja już była, że wiadomo co się z nią stało?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 14:49
ciężarówki wracały z zachodu europy i żaden kierowca nie mówił na CB że coś leży na pasie autostrady
NIEMOŻLIWE !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 14:52
Ja myślę, że tę dziewczynę po prostu wyrzucono z samochodu. Tylko przeraża mnie fakt, że nikt oprócz patrolu tego nie zauważył. W nocy wracają tiry na weekend na bazę i nikt nic nie widział?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 16:07
popieram tych co do policji ma jakies ale sam ostatnio sie przekonałem i to 2 razy ze lepie nie dzwonic bo panowie nie maja czasu na pierdoły glowa w druga strone i gicio
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 16:18
~ napisał(a): popieram tych co do policji ma jakies ale sam ostatnio sie przekonałem i to 2 razy ze lepie nie dzwonic bo panowie nie maja czasu na pierdoły glowa w druga strone i gicio

Jak nie chcemy mieć kłopotów za wskazanie policji sprawcy w jakiejkolwiek sprawie, bo policjanci i tak to opatrznie zrozumieją - nie reagować. Bardzo wielu z nas, za nasze dobre serce, ze współczucia - otrzymało takiego "kopa od policjantów", że choćby się waliło, paliło i gwałciło - nigdy już nie powie, że cokolwiek widziało. Nauczkę dali sami policjanci. Przedmówca ma całkowicie RACJĘ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 16:25
no qrw@ ktoś wyrzucił kobietę na a4 a wy że nie widzicie nie słyszycie Co z wami ?
A może to siostra albo dziewczyna któregoś z was .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaszka niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 16:25
założe sie że przełaziła przez droge w nocy, a że baba nie ma wyobraźni to ją potrąciło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza