Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą realizacji 21 postulatów
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 17:16
Mój post skierowałem do Malkona - jeżeli to Pańskie nazwisko to przepraszam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 17:30
Panie Lucjanie.Proszę zapytać p.Podkładka.Zeszmaciliście się w mieście do reszty.I proszę się nie dziwić że takiego waligruchę jak anonim wali w dekiel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gustaw niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 17:49
Panie Lucjanie, gdzie ta prawdziwa solidarność? na salonach? czy ta , co zobjkotowala konferencje w zw. z aferą medalową? Prawda jest taka, że odjechaliście totalnie na smyczy bolesławieckiej władzy. Będziecie tak do końca życia memłać o tych paru tygodniach w więzieniu i swoim bohaterstwie. Wielu zwykłych ludzi którzy nie czerpią dziś korzyści ze znajomości z lokalną władzą życie i zdrowie stracili...Oni jednak nie mają parcia na media i nie chce im się onanizować swoją obecnością jak owi dyżurni działacze z Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 19:41
:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 19:41
:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 21:16
~Lucjan Złotkowski napisał(a): Czy mógłby Pan przedstawić się z imienia i nazwiska , chętnie bym z Panem podyskutował , dla mnie komentarz anonima choć ciekawy jak Pański , świadczy o braku odwagi w wyrażaniu swoich poglądów , zaręczam że ludzie którzy w Bolesławcu i innych miastach w 1980 r. zakładali "Solidarność' i narażali się na represje nie byli anonimami .

Panie Lucjanie lata tworzenia "S" dobrze pamiętam i też byłem członkiem NSZZ "S". Byłem za przemianami, ale nie za defetystami, którzy dla podkreślenia swojej ważności wiele rzeczy robili spontanicznie i niejednokrotnie popełniali błędy. Zwalam to na garb rodzącej się w naszym kraju demokracji i jak wiadomo, że jak się co się rodzi to rodzi się w bólach. Tą demokrację tworzyli robotnicy. Za ich plecami chowali się intelektualiści, którzy pojawili wówczas kiedy już porozumienia strajkowe były podpisane. Tych intelektualisatów, którzy wjechali na grzbietach wówczas strajkujących do polityki mamy dzisiaj na czele partii rządzących lub walczących o zdobycie władzy a robotnicy pozostali na swoim miejscu. Przepraszam, że nie wymieniłem pana wśród uczestników konferencji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 21:35
~S 80 napisał(a): Co to jest za niezależny związek który dał się zawłaszczyć jednej partii zwanej PIS ,nie takie były założenia prawdziwej Solidarności.Duda powinien zostać wywieziony na taczkach.


Otóż to !!
Zw. Zawodowe miały być niezależne od partii politycznych (patrz: pkt 1 "21 postulatów").
A co mamy? Solidarność podlizującą się i wiszącą u klamki PiSu i działaczy związkowych startujących z list tej politycznej sekty
Wstyd i hańba !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 22:50
Po tych 21 postulatach widać wyraźnie ,że albo PRL był bardzo bogaty aby coś takiego zapewnić albo ci z Solidarności to byli ekonomiczni dyletanci i nieuki.

Ciekawe ile wódy poszło jak to pisali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza