Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą realizacji 21 postulatów
2523
#aaagusiaaa67 nieaktywny
25 sierpnia 2015r. o 23:04
~ napisał(a):
~S 80 napisał(a):
Otóż to !!
Zw. Zawodowe miały być niezależne od partii politycznych (patrz: pkt 1 "21 postulatów").
A co mamy? Solidarność podlizującą się i wiszącą u klamki PiSu i działaczy związkowych startujących z list tej politycznej sekty
Wstyd i hańba !!


Nie!!! Własnie dlatego członkowie Solidarności z miasta i powiatu bolesławieckiego zbojkotowali paradę i konferencję. Napisalismy jasne oświadczenie, że "odcinamy się" od decyzji CZŁOWIECZKA, który śmie nazywać się członkiem Solidarności. Byliśmy tam...ale "obok". Pan Pokładek - jednoosobowo zawłaszczył sobie prawo decydowania o przyznaniu zasług. Ale czy Pan Pokładek jest na pewno związkowcem??? Dla nas jest to działanie niedopuszczalne i na pewno zostana wyciagniete konsekwencje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 23:45
aaagusiaaa67 napisał(a):
~ napisał(a):
~S 80 napisał(a):
Otóż to !!
Zw. Zawodowe miały być niezależne od partii politycznych (patrz: pkt 1 "21 postulatów").
A co mamy? Solidarność podlizującą się i wiszącą u klamki PiSu i działaczy związkowych startujących z list tej politycznej sekty
Wstyd i hańba !!


Nie!!! Własnie dlatego członkowie Solidarności z miasta i powiatu bolesławieckiego zbojkotowali paradę i konferencję. Napisalismy jasne oświadczenie, że "odcinamy się" od decyzji CZŁOWIECZKA, który śmie nazywać się członkiem Solidarności. Byliśmy tam...ale "obok". Pan Pokładek - jednoosobowo zawłaszczył sobie prawo decydowania o przyznaniu zasług. Ale czy Pan Pokładek jest na pewno związkowcem??? Dla nas jest to działanie niedopuszczalne i na pewno zostana wyciagniete konsekwencje.


Nie chodzi o lokalny magiel tylko o sytuację krajową. Obecna "S" to żałosna karykatura tej pierwszej !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 16:58
P. Malkon - nie musi mnie Pan przepraszać . Dowiedziałem się o paru sprawach i też miałem nie pojawić się na konferencji ale wygrała ciekawość . Wyszedłem bardzo zniesmaczony .Obecnie nie jestem działaczem tylko szeregowym członkiem .Popieram to co Pan pisze i dlatego chciałem wiedzieć kim Pan jest . Nie napiszę nic więcej bo muszę porozmawiać z przewodniczącym Razikiem. Jeżeli Pan chciałby dalej ze mną podyskutować - mój i-mail [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ula niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 17:50
Z Razikiem chce pan rozmawiac? Dobrym znajomym Pokladka i Romana? To wez pan do rozmowy jeszcze Filipka, bedzie komplet nadworny.. Pogadacie se na salonach... Solidarnosc sie znalazla...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 20:18
~ napisał(a): Obecna "S" to żałosna karykatura tej pierwszej !!

Dopiero po 25 czy 26 latach niektórzy to widzą ??
Postulat dotyczący stanowisk kierowniczych ze względu na kompetencje, a nie przynależność partyjną i układy, to przez ten czas marzenia ściętej głowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 10:12
Pani Ula uważa że od rozmowy i próby poznania racji drugiej strony jest lepsza anonimowa krytyka ma takie prawo. Ja mam swoje podejrzenie i powinienem napisać - zadam Razikowi parę pytań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 12:28
~Lucjan Złotkowski napisał(a): Pani Ula uważa że od rozmowy i próby poznania racji drugiej strony jest lepsza anonimowa krytyka ma takie prawo. Ja mam swoje podejrzenie i powinienem napisać - zadam Razikowi parę pytań.

Panie Złotkowski, a czy te pytania i odpowiedzi zamieści Pan tutaj ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Yeti niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 12:42
Panie Lucjanie, o czym w ogóle mowa? Koledzy dworu ratuszowego oddalili się od spraw pracowniczych i etosu solidarności. Teraz owi "bohaterowie" brylują na salonach i z ekshibicjonistyczną manią prezentują swoją martyrologię na rozmaitych uroczystościach, w szkołach i na występach. Ludzie widzą powoli ten fałsz i udawanie. Miarą wielkości człowieka w tym przypadku jest jego skromność i chęć pomagania innym, również tym (pracownikom) męczonym przez niektórych odznaczonych. Owi "bohaterowie" występujący ramię ramię z dworem ratuszowym i dawcą odznaczeń z nadania ratusza są dla mnie mało wiarygodni. Dlatego cenię postawę związkowców, którzy odcięli się od tego warcholstwa, które jak widać nie przeszkadza władzom regionu. Wstydźcie się!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza