Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak bolesławianie i turyści ocenili Święto Ceramiki 2015?
13054
#kajtek68 nieaktywny
27 sierpnia 2015r. o 10:09
Kazimierz,
z przyjemnością obejrzę "filmik" zrealizowany przez (Bolec.Info), w którym noworodki upomną się o swoje prawa BOLESŁAWIAN.
Dalsze ich nazywanie "bolesławczanami", przez Marcina, jest już kpiną.
Może vinyl jemu to WYTŁUMACZY ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 sierpnia 2015r. o 10:16
kajtek68, kpina jest zasmiecanie forum. Ten watek dotyczy Boleslawieckiego Swieta Ceramiki.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
27 sierpnia 2015r. o 10:24
Oj przepraszam :)
Wkurzyli mnie tym, że kolejny raz (Bolec.Info) pisze BOLESŁAWIANIE, a nie tak jak Ty, "bolesławczanie" ;)
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 10:50
kajtek68 napisał(a): Oj przepraszam :)
Wkurzyli mnie tym, że kolejny raz (Bolec.Info) pisze BOLESŁAWIANIE, a nie tak jak Ty, "bolesławczanie" ;)
Pozdrawiam


Pimpuśku Ty coś bierzesz ćmisz jarasz bo zaćmiło Cię Lizaczku i trzyma :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 11:04
Jednak nie wielu rozmówców zauważyło brak gliniady... Większość zadowolona ze święta - więc raczej sukces miasta :)

A co do gliniady to szkoda że Papa jej nie zrobił za te 15 tysi. Chociaż mógł spróbować wynegocjować więcej. Poszukać sponsorów? ..A.zawsze łatwiej "strzelić focha"

Kurcze liczyłam że protestująca Lucy z Mijami się wypowie a tu nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
27 sierpnia 2015r. o 11:31
~ napisał(a): Jednak nie wielu rozmówców zauważyło brak gliniady... Większość zadowolona ze święta - więc raczej sukces miasta :)

A co do gliniady to szkoda że Papa jej nie zrobił za te 15 tysi. Chociaż mógł spróbować wynegocjować więcej. Poszukać sponsorów? ..A.zawsze łatwiej "strzelić focha"

Kurcze liczyłam że protestująca Lucy z Mijami się wypowie a tu nic.


Brak Gliniady zauważyli wszyscy, ale nie wszyscy nasi rozmówcy widzieli protest. Zgadzam się, że "szkoda" i mam nadzieję, że za rok będzie lepiej.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 11:59
dajcie już spokój w zielonej górze nowak zrobił gliniade za 15 tys w "swoim" mieście nie -stwierdził że jest bogatsze i chciał 45 tyś , jego sprawa.
NIe wińcie za to całego miasta tylko nowaka. Koniec kropka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 19:53
Tylko zwróć uwagę że w innych miastach niż B-c Glinoludy występują w mniejszych ilościach. W bolesławcu umazanych gliną podczas jednej imprezy jest wiele więcej. I w takiej sytuacji nie ma co porównywać 15 tyś do 45 tyś.
Wiadomo mniej osób mniej kasy, więcej osób więcej kasy. Dla mnie to oczywiste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.