Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak bolesławianie i turyści ocenili Święto Ceramiki 2015?
351
#bambo nieaktywny
27 sierpnia 2015r. o 20:23
Z ostrością musicie popracować bo oczy bolą ;p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 sierpnia 2015r. o 20:30
bambo napisał(a): Z ostrością musicie popracować bo oczy bolą ;p


A na czym ogladales wideo, bo nie widzimy u nas nic nieostrego.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~esmerald niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 20:43
emem napisał(a):
bambo napisał(a): Z ostrością musicie popracować bo oczy bolą ;p


A na czym ogladales wideo, bo nie widzimy u nas nic nieostrego.


Dam mu spokój - otwierał prodiżem:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
351
#bambo nieaktywny
27 sierpnia 2015r. o 21:35
Jak to jest ostry obraz to fajnie macie[img=1440704144_t00qmk7.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Yaco niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 21:52
~:) napisał(a): Tylko zwróć uwagę że w innych miastach niż B-c Glinoludy występują w mniejszych ilościach. W bolesławcu umazanych gliną podczas jednej imprezy jest wiele więcej. I w takiej sytuacji nie ma co porównywać 15 tyś do 45 tyś.
Wiadomo mniej osób mniej kasy, więcej osób więcej kasy. Dla mnie to oczywiste.


Tak Tak glina jest bardzo droga. A tak w ogóle to proponuję zrobić dodatkowy dzień Święta Ceramiki i to właśnie będzie GLINIADA. Jak świętować to na całego. Zamiast smarować się gliną 3 dni można jeden i tak spać i potem ganiać po mieście pozostałe 3 dni. Przynajmniej będzie 3 razy taniej i wystarczy te 15 tys. a pewnie drugie tyle pojawi się od sponsorów. Tylko tu chodzi o promocję miasta, a nie zarabianie kasy na Paradzie GLINIADY.
Ps. jak nie uda się w środę, to można zrobić finał w niedzielę razem z niedźwiedziami - je też wysmarujemy gliną. W końcu to Święto Ceramiki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 1:09
To już irytujące się robi. Nowak mógł wziąć 15000zł, a że nie chciał i "potuptał nóżkami" jak przystało na niedorozwinięte, rozpieszczone dziecko to jego sprawa.
Ubzdurał sobie 45 tysięcy. Dobrze, że nie 450 tysięcy. Ja osobiście nie dałbym na gliniadę nawet 10 000 i byłem w ciężkim szoku jak usłyszałem o kwocie jaką sobie pan papa zaśpiewał. Szkoda mi gościa bo pokazuje dobitnie jak oderwany jest on od rzeczywistości.
I jeszcze jedno. Byłem sam dwa razy glinoludem i jakby co to nie głosowałem na Romana. Ale pomimo to uważam, że to jak zachował się Nowak na paradzie dyskwalifikuje go jako kogoś normalnego. To co zrobił było nie smaczne i żenujące... chamskie. Tak zachowują się tylko ludzie nie opanowani i infantylni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~romek niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 6:44
zapytajcie mieszkancow Asnyka co mysla o swiecie ceramiki, 90% chetnie swieta ceramiki by nie swietowala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 7:52
~ napisał(a): To już irytujące się robi. Nowak mógł wziąć 15000zł, a że nie chciał i "potuptał nóżkami" jak przystało na niedorozwinięte, rozpieszczone dziecko to jego sprawa.
Ubzdurał sobie 45 tysięcy. Dobrze, że nie 450 tysięcy. Ja osobiście nie dałbym na gliniadę nawet 10 000 i byłem w ciężkim szoku jak usłyszałem o kwocie jaką sobie pan papa zaśpiewał. Szkoda mi gościa bo pokazuje dobitnie jak oderwany jest on od rzeczywistości.
I jeszcze jedno. Byłem sam dwa razy glinoludem i jakby co to nie głosowałem na Romana. Ale pomimo to uważam, że to jak zachował się Nowak na paradzie dyskwalifikuje go jako kogoś normalnego. To c. o zrobił było nie smaczne i żenujące... chamskie. Tak zachowują się tylko ludzie nie opanowani i infantylni.

No ale zapłacili grubo ponad 20000 za niedźwiedzie i jeszcze dali 15000 ns paradę która zrobiły zakłady pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza