Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Solidarność" odpowiada w sprawie medali i przeprasza
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 12:48
~mieszkaniec napisał(a): Panie Przewodniczący .
Pana wyjaśnienie jest tak kompromitujące , że trudno je ocenić , brak określeń. Stalin był wielki tak można by określić Pana wyjaśnienie , potrafił trzymać ludzi w ryzach.


Ludzie przestańcie się czepiać Razika! To wytłumaczenie pisał mu wnuczek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~3 d niezalogowany
1 września 2015r. o 13:24
Wybacz małą poprawkę, ale przewodniczący ma na imię: Jarosław!
Moim skromnym zdaniem (pamiętam czasy Solidarności, a nawet w niej byłem, gdy żyli wszyscy właściwymi wartościami, później odszedłem) Instytucje i Firmy wspomagające powinny dostać jako dowód wdzięczności, ale osoby indywidualne -NIE. Jednak kim ja jestem, żeby decydować. Są "mądrzejsi" od nas zwykłych ludzi. Pozdrawiam

-- Projektant graficzny, freelancer. Technology evangelist.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 13:32
Wszelka władza jest żródłem deprawacji, szczególnie ta, która jest udziałem maluczkich :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 14:53
a co jest na medalu napisane? medal za za pomoc w przygotowaniu i organizacji bolesławieckiej części obchodów 35-lecia NSZZ „Solidarność” ??
oj klamcy klamcy ... ze wam nie wstyd bylo ak odbieraliscie te blaszki??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość niezalogowany
1 września 2015r. o 15:08
A gdzie są ci co faktycznie działali,narażali życie i zdrowie w czasie stanu wojennego? O nich zapomnieliście że byli internowani?
A może to im w rocznicę 35 lecia Solidarności należały się te blaszki???????????
Oni jeszcze żyją !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
1 września 2015r. o 18:49
Temat bardzo poważny tylko szanowny redaktor powinien napisać ZAPRASZAM DO DYSKUSJI tych co mają odwagę coś napisać pod własnym imieniem i nazwiskiem . Wiem że byłoby to co obecnie . Wniosek prosty - opublikować oświadczenie i NIE ZAPRASZAĆ DO DYSKUSJI .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egon niezalogowany
1 września 2015r. o 19:22
Panie Lucjanie, z całym szacunkiem. O czym tu dyskutować? To nie miejsce do dyskusji! Tutaj ludzie wyrażają swoje zdanie i opinię, a że anonimowo? to też o czymś świadczy. Ujawnienie się z imienia i nazwiska spowoduje banicje w tym wykoślawionym samorządzie, które przysposobiło sobie taki ruch społeczny jak Solidarność. Doświadczyli tego pracownicy zrzeszeni w Solidarności...
Dyskusja powinna odbyć się u Was w siedzibie, żeby pozbyć się ludzi, którzy przez lata szkodzą lokalnej solidarności pod pretekstem swojej rzekomej martyrologii. Pozbycia się ludzi którzy zgrywają wielce umęczonych bohaterów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 6:22
I jak dziecko zapyta co to solidarność to chyba muszę odpowiedzieć że to taka organizacja która sprzedaje się lokalnej władzy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza