Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W hołdzie Szarym Szeregom
~też tylda niezalogowany
27 września 2015r. o 14:36
PanM bruździ z powodu własnych frustracji spowodowanych niespełnionym marzeniem o karierze politycznej. Z taką wiedzą o Polsce ten "koleś" nie nadaje się nawet na sołtysa, bo sołtysi są inteligentnymi, często wykształconymi i szanowanymi ludźmi. PanM natomiast jest tylko lokalnym sfrustrowanym i cynicznym hejterem, bo tylko w ten sposób, wypisując brednie, może publicznie zaistnieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
27 września 2015r. o 14:40
~też tylda napisał(a): PanM bruździ z powodu własnych frustracji spowodowanych niespełnionym marzeniem o karierze politycznej. Z taką wiedzą o Polsce ten "koleś" nie nadaje się nawet na sołtysa, bo sołtysi są inteligentnymi, często wykształconymi i szanowanymi ludźmi. PanM natomiast jest tylko lokalnym sfrustrowanym i cynicznym hejterem, bo tylko w ten sposób, wypisując brednie, może publicznie zaistnieć.

Lubię to! ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 14:44
~ napisał(a):
~ napisał(a):

Uderz w stół a nożyce się odezwą! Chyba odezwał się jeden z tych "harcerzy" przynoszących wstyd harcerskiemu mundurowi :P :P :P


Nie stać Cię na coś mądrego? Przestań oczerniać harcerzy........ Śnie dalej swoje durne koszmary....... :>


Nie oceniam prawdziwych harcerzy tylko piętnuję prostaków niegodnych noszenia harcerskiego krzyża i munduru !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 września 2015r. o 15:03
~też tylda napisał(a): PanM bruździ z powodu własnych frustracji spowodowanych niespełnionym marzeniem o karierze politycznej. Z taką wiedzą o Polsce ten "koleś" nie nadaje się nawet na sołtysa, bo sołtysi są inteligentnymi, często wykształconymi i szanowanymi ludźmi. PanM natomiast jest tylko lokalnym sfrustrowanym i cynicznym hejterem, bo tylko w ten sposób, wypisując brednie, może publicznie zaistnieć.


Oto przykład gdy złodziej krzyczy " łapać złodzieja.

Hejter to osoba krytykująca kogoś lub coś bez zdania racji oraz anonimowo.

Moje posty są podpisane , jawne .Jeśli ktoś ma inne zdanie proszę o konstruktywne argumenty i oczywiście jawność.Przecież internetowa polemika nie jest wstydem.
Powyższy wpis poza epitetami w moim kierunku nic nie wnosi do podnoszonego tematu.

Nadal uważam że wysyłanie dzieci do boju nie jest powodem do dumy.A tym bardziej wywlekanie tego przez 80 lat.

Czy dzieci mają pracę w Polsce ?
Czy dzieci mają swobodny dostęp do lekarzy specjalistów ?
Czy dzieci mają szansę na emeryturę ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
27 września 2015r. o 15:15
PanM napisał(a):

Hejter to osoba krytykująca kogoś lub coś bez zdania racji oraz anonimowo.

I niestety krytykuje pan wszystko i wszystkich, jeżeli ktoś się z panem nie zgadza to używa pan inwektyw...
Też pan pisze spod tyldy, jest pan również anonimem, nie ma czego się wstydzić...
Miał pan swoje pięć minut, których nie potrafił wykorzystać.
A ludzie dobrze robią, że piszą spod tyldy, mieliśmy przykład kiedy pan ingerował w czyjeś życie osobiste... i skończył pan jak błazen w sądzie.
Niech pan zrobi coś dla bolesławian, przestanie po prostu pisać na forum, na pewno wszystkich to uszczęśliwi.

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 września 2015r. o 15:55
PanM napisał(a): mamy w Polsce dwa harcerstwa

ZHP oraz ZHR

Oto czym się te organizacje różnią i dla kogo s przeznaczone ;

ZHP -- Związek Harcerstwa Polskiego
jest wychowawczym , patriotycznym , dobrowolnym , samorządnym stowarzyszeniem otwartym dla wszystkich / katolików też/dop autora / bez względu na pochodzenie , rasę czy wyznanie .

ZHR - Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
wychowuje w oparciu o wartości chrześcijańskie .Jest organizacją otwartą dla wszystkich poszukujących wiary / pod warunkiem że to wiara katolicka / dop autora /Instruktorzy i instruktorki są chrześcijanami.


Jest też całe mnóstwo lewackich organizacji finansowanych przez budżet państwa albo/oraz UE, często działających na szkodę Polski, ale to panu nie przeszkadza. Panu przeszkadza patriotyzm, bo pamiec o historii to jej element, i katolicyzm. Jest pan takim Palikotem, tylko że w wersji lokalnej, i takie samo ma pan poparcie dla swojej "walki z krzyżami". Radzę zmienić w końcu płytę.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
27 września 2015r. o 16:19
~matka harcerza napisał(a):

Proszę Pana, jestem zniesmaczona Pana postawą. Jak nie nauczymy naszych dzieci szacunku dla bohaterów to nigdy nie poznają wartości, takich jak: honor, szacunek i tolerancja. Dziwi mnie, że ktoś taki, jak Pan nie rozumie idei takich spotkań i hołdów.


mateczko, wymien mi tych bohaterow bo ja znam tylko jednego i nie wiedzialem, ze mamy ich az tylu, w przeciwnym razie bede zmuszony cie zbiczowac korzeniami a ten rodzaj przemocy, zbyt mnie nadwyraza
http://robertbrzoza.pl/najwiekszy-przekret-religi/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
27 września 2015r. o 16:21
Ja należałem do ZHP i co to jakieś inne harcerstwo jak ZHR ??

Czciliśmy również wtedy Szare Szeregi.

Czuwaj!!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.