Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ta sama krew
~Anonim niezalogowany
4 października 2015r. o 8:52
Bernard jaki ty jesteś wpatrzony w Bogdana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 października 2015r. o 9:15
kto? co? - Bolesławiec
komu? czemu? - Bolesławcowi
"tego najbardziej potrzeba w Bolesławca" - tego najbardziej potrzeba w Bolesławcu.
Proponuję by obaj Panowie poćwiczyli odmiany nazwy naszego miasta, gdyż jako promotorzy bolesławieckiej kultury, będą musieli używać słowa Bolesławiec w różnych formach. I dobrze by było robić to dobrze. Wtedy to odbiorca będzie mógł bardziej skupić się na przekazywanej treści, niż na formie wypowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12931
#BogdanNowak nieaktywny
4 października 2015r. o 10:32
~ napisał(a): kto? co? - Bolesławiec
komu? czemu? - Bolesławcowi
"tego najbardziej potrzeba w Bolesławca" - tego najbardziej potrzeba w Bolesławcu.
Proponuję by obaj Panowie poćwiczyli odmiany nazwy naszego miasta, gdyż jako promotorzy bolesławieckiej kultury, będą musieli używać słowa Bolesławiec w różnych formach. I dobrze by było robić to dobrze. Wtedy to odbiorca będzie mógł bardziej skupić się na przekazywanej treści, niż na formie wypowiedzi.


Przepraszam za ten lapsus językowy i dziękuję za uwagę. Mojemu synowi chyba można wybaczyć bo mimo tego, że nigdy nie chodził do polskiej szkoły to i tak daje sobie świetnie radę z językiem polskim.... Pozdrawiam :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agnes85 niezalogowany
4 października 2015r. o 11:16
~Anonim napisał(a): Bernard jaki ty jesteś wpatrzony w Bogdana


Widać słychać i czuć to od dawwwwna :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 października 2015r. o 16:48
BogdanNowak napisał(a): Przepraszam za ten lapsus językowy i dziękuję za uwagę. Mojemu synowi chyba można wybaczyć bo mimo tego, że nigdy nie chodził do polskiej szkoły to i tak daje sobie świetnie radę z językiem polskim.... Pozdrawiam :-)

Przepraszać nie ma za co :) Całym sercem jestem z Wami i podziwiam Wasze zaangażowanie w krzewienie kultury w naszym mieście. I tylko dlatego pozwoliłem sobie na zwrócenie Panów uwagi na ten niby drobny, ale jednak istotny szczegół.
Na wszelki wypadek jeszcze jedna uwaga - mieszkańcy Bolesławca to bolesławianie a nie bolesławczanie, jak próbuje sugerować jeden z gospodarzy tego portalu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12931
#BogdanNowak nieaktywny
4 października 2015r. o 17:22
~ napisał(a):
BogdanNowak napisał(a): Przepraszam za ten lapsus językowy i dziękuję za uwagę. Mojemu synowi chyba można wybaczyć bo mimo tego, że nigdy nie chodził do polskiej szkoły to i tak daje sobie świetnie radę z językiem polskim.... Pozdrawiam :-)

Przepraszać nie ma za co :) Całym sercem jestem z Wami i podziwiam Wasze zaangażowanie w krzewienie kultury w naszym mieście. I tylko dlatego pozwoliłem sobie na zwrócenie Panów uwagi na ten niby drobny, ale jednak istotny szczegół.
Na wszelki wypadek jeszcze jedna uwaga - mieszkańcy Bolesławca to bolesławianie a nie bolesławczanie, jak próbuje sugerować jeden z gospodarzy tego portalu ;)


:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
4 października 2015r. o 18:49
BogdanNowak napisał(a):
~ napisał(a): kto? co? - Bolesławiec
komu? czemu? - Bolesławcowi
"tego najbardziej potrzeba w Bolesławca" - tego najbardziej potrzeba w Bolesławcu.
Proponuję by obaj Panowie poćwiczyli odmiany nazwy naszego miasta, gdyż jako promotorzy bolesławieckiej kultury, będą musieli używać słowa Bolesławiec w różnych formach. I dobrze by było robić to dobrze. Wtedy to odbiorca będzie mógł bardziej skupić się na przekazywanej treści, niż na formie wypowiedzi.


Przepraszam za ten lapsus językowy i dziękuję za uwagę. Mojemu synowi chyba można wybaczyć bo mimo tego, że nigdy nie chodził do polskiej szkoły to i tak daje sobie świetnie radę z językiem polskim.... Pozdrawiam :-)


ani nie mozna przeprosic ani nie mozna wybaczyc a to z tego powodu, ze w artykule (juniora) kandydata na radnego o ile mnie pamiec nie myli przeczytalem, ze bogdan zna jezyki obce, jesli zna to taki ktos jak ja moglby sie od znawcy nauczyc tych jezykow. chetnie doszlifowalbym jezyk polski od kogos, kto go zna w boleslawcu ale wychodzi na to, ze sie nie da.

lepiej nieraz milczec niz sie chwalic bo czytelnicy maja dobrac pamiec. jesli ktos mowi, ze zna jezyki obce tzn. ze nie wie o czym mowi, bardziej wiarygodne jest to, ze uczyl sie jezykow obcych. gdyby polacy znali jezyk polski to miodek umarl by z glodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
4 października 2015r. o 18:57
Moim zdaniem obie wypowiedzi przekonały mnie, że ta sama krew!


Dopisane 04.10.2015r. o godz. 18:57:

Kazimierz Marczewski napisał(a): Moim zdaniem obie wypowiedzi przekonały mnie, że ta sama krew!



Miało być tak: Obie wypowiedzi przekonały mnie, że to ta sama krew!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza