Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim

Operator Wózka Widłowego/Stawka do 5500 zł/Zwrot za dojazdy

DCR Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji rynkowej posiadająca swój oddział w Iwinach koło Bolesławca. Jesteśmy liderem w branży opakowań przemysłowych. W związku z intensywnym rozwojem obecnie poszukujemy Operatora Wózka Widłowego.

Nasza oferta:

• Zwrot za dojazdy

• Wynagrodzenie od 5000 zł do 5500 zł brutto

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Premie uznaniowe i świąteczne (500 zł)

• Pracę na pełen etat

• Pracę na dwie zmiany: 7:30-15:30, 9:30-17:30

• Możliwość rozwoju

• Przyjazna atmosfera

Twoje obowiązki:

• Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie magazynu i zapewnianie odpowiednich warunków przechowywania towarów

• Obsługa załadunków i rozładunków opakowań , wyrobów gotowych oraz surowców produkcyjnych

• Dokładne sprawdzenie przyjmowanych towarów pod względem jakościowym i ilościowym

• Terminowa realizacja zadań zgodnie z sugestiami przełożonego

• Dbanie o porządek w miejscu pracy

• Obsługa urządzeń produkcyjnych

Nasze oczekiwania:

• Pozytywne nastawienie :-)

• Uprawnienia na wózki widłowe (egzamin UDT)

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Zaangażowanie, dokładność

• Umiejętność pracy w zespole

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich

danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez

DCR Sp. z o.o. z siedzibą w Woli Krzysztoporskiej, ul. Przemysłowa 1, 97-371

Wola Krzysztoporska, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady

(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w

związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu

takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o

ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych

osobowych."
CV Proszę wysłać na adres: [email protected] lub osobiście w siedzibie firmy Iwiny Osiedle 28d, 59-721 iwiny

Autor ogłoszenia: DCR

Telefon: 785 777 395

Ogłoszenie nr 889704, ważne do 6 maja 2024r. godz. 13:42