Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaki tablet? Doradźcie

16602
#Ilona911 nieaktywny
30 sierpnia 2017r. o 16:11
Ja podbijam temat bo przymierzam się do zakupu tabletu. Interesuje mnie mniej więcej 8" sprzęt , oczywiście z wi-fi, system Android, Bluetooth, i przynajmniej 16 GB pamięci. Aktualnie moje poszukiwania stanęły na tym modelu https://www.al.to/p/373843-tablet-8-lenovo-tab-4-8-msm8917-2gb-16-android-70-black-lte.html ,zwłaszcza, że o firmie Lenovo słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii. Myślicie, że to dobry wybór? Albo może moglibyście coś polecić? Do tej pory nie miałam jeszcze tabletu dlatego trochę średnio się na tym znam...

Czy wiesz że...? Jednak nie wiem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 12:54
mam do sprzedania lg k-8
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza